Zvrat v kauze Maddie: Unesl ji prominentní pedofil, který se znal s rodiči?

Autor: lm - 
15. června 2016
20:55

Unesl Maddie prominentní britský pedofil? V portugalském resortu Praia da Luz, odkud tehdy tříleté děvčátko zmizelo, měl vilu i sir Clement Freud. Po únosu se dokonce s rodinnou McCannových seznámil a spřátelil. Jenže nyní vyšlo najevo, že tento muž byl nejspíš pedofil!

Madeleine McCann zmizela na dovolené v roce 2007 z portugalského Praia da Luz, kde byla s rodiči. Ti ji nechali v pokoji samotnou a šli na večeři. Když se vrátili, jejich tříletá dcerka už tam nebyla. Od té doby ji neviděli.

V tom samém resortu měl vilu i prominentní britský politik, moderátor a spisovatel knih pro děti sir Clement Freud. Po únosu holčičky muž McCannovy dvakrát pozval k sobě a posléze si ještě dopisovali. „Clement byl neuvěřitelně srdečný, vtipný a hned jsme si ho oblíbili,“ popsala matka Maddie setkání ve své knize. Jenže teď jsou McCannovi „zděšeni“.

V červnu 2016 televizní stanice vydala šokující dokument, který tvrdí, že Clement Freud byl ve skutečnosti pedofil. Vnuk zakladatele psychoanalýzy Sigmunda Freuda měl ve 40. a 70. letech zneužít minimálně dvě ženy, které vše v dokumentu přiznaly. Clement zemřel v roce 2009, krátce před svými 85. narozeniny. Jeho žena, lady Freud, se v den vydání dokumentu oběma ženám omluvila.

Policisté po Maddie intenzivně pátrají už devět let. Vyšetřovatelé nyní budou vyhodnocovat, jestli Clement Freud mohl mít prsty ve zmizení holčičky.

jerry ( 16. června 2016 19:57 )

Podobná záhada se nedávno stala v Egyptě. V pokoji byli tři....

stalaning ( 16. června 2016 16:26 )

Ve zmizelé holčičce mohl mít prsty opravdu jen pedofil

..krakonos500 ( 16. června 2016 14:55 )

Pěkně popořadě: nejdříve přeci musela zmizet.

balika ( 16. června 2016 14:45 )

Přesně tak, jeden detektiv byl už velice blízko (u rodičů) a byl hned odvolán. V pokoji byly tři děti, Maddi byla nejstarší.

1pepan ( 16. června 2016 13:07 )

Clement byl neuvěřitelně srdečný, vtipný a hned jsme si ho oblíbili..... Zajímavé, po zmizení Maddi nejvíc ze všeho toužili její rodiče po vtipech. Já bych je pořádně skřípl každého zvlášť až na krvavý džus.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud