Žena, které medvěd ukousl nos a uši: Revenant je blbost, DiCaprio vyvázl jen se škrábanci!

Autor: lm - 
9. března 2016
19:06

Američanku Allenu Hansen (64) napadl před osmi lety medvěd, když venčila své pejsky. Allena byla ráda, že vůbec přežila. Šelma jí utrhla nos a uši a žena musela podstoupit nespočet operací. Allena popsala, proč si o filmu REVENANT Zmrtvýchvstání myslí, že je to "směšná blbost".

Allenu Hansen napadl před osmi lety na jejím kalifornském ranči malý medvěd zrovna ve chvíli, kdy venčila své pejsky. Žena při útoku přišla o 14 zubů a medvěd jí ukousl nos a uši. Allena ale byla ráda, že útok asi sedmdesátikilového medvěda vůbec přežila. Trvalo to několik let rehabilitace a desítky operací, než se její život vrátil alespoň částečně do normálu.

Když se Američanka podívala na oscarový snímek REVENANT Zmrtvýchvstání, kde Leonardo DiCaprio odráží útok běsnící šelmy, cítila se spíše pobaveně, než aby prožívala muka s hlavním hrdinou. "Bylo to celé neskutečně směšné. Pokud se podíváte na moje fotky z pohotovosti, tak uvidíte, že Leo vyvázl jen se škrábanci. A když už jsme u toho, tak takhle velcí medvědi určitě nezemřou po třech bodných ranách do ramene loveckým nožíkem," prozradila Allena britskému serveru MailOnline.

Rančerku rovněž rozlítila scéna, ve které Leonardo DiCaprio sjede se svým koněm z útesu a přežije. "Vzhledem k tomu, že už jsem jednou či dvakrát ze srázu sjela, tak vám můžu povědět, že Leo opravdu na koni jezdit neumí. A appaloosy (plemeno koně, na kterém Leo jede) jsou mnohem chytřejší, než aby toto udělaly," dodala. 

Video  Trailer k oscarovému filmu The Revenant.  - youtube.com

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

pekaaaros ( 10. března 2016 09:50 )

Teda ta paní vše zažila!

xtron ( 10. března 2016 05:21 )

Film je fikce, pohádka, kterou lidi jednoduše hltají právě kvůli ohýbání reality mimo logiku, fyzikální a jiné zákony. Je to snový, imaginární svět převedený na hmotnou podstatu filmového plátna. ˇAž na to bude napsáno 100% dokument, pak tahle paní a článek k něčemu budou, nyní je to jen trapné plácnutí zcela mimo. Pochopme, že horrory, drama, komedie, animáci jsou stále jen pohádky různě zfilmované ... i ten Vetřelec je pohádka

sheba ( 10. března 2016 00:29 )

Film je film, dokument dokument a skutečný příběh zase něco jiného, DiCaprio si Oskara zasloužil nejen za tenhle snímek, protože v posledních filmech předvádí skutečně krásné herecké výkony režisér Alejandro González Iñárritu je určitě dost výjímečný a kdo viděl 21 gramů nebo Amores peros, ví o čem je řeč. Takže film nehodnotím podle toho, jak moc je pravděpodobné přežití hlavního hrdiny, ale podle zážitku, který film skýtá.

angrybear ( 9. března 2016 23:06 )

Revenant je slaďák, ovšem film o slušném a poctivém politikovi by spadal do žánru vědecko-fantastické tvorby. Asi něco jako Avatar...

janka69 ( 9. března 2016 23:01 )

ty si kolík - ubodal paratkem už len pri tej predstave ako šermuje s tým malým páratkom

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud