Děsivé video: Policistu nečekaně střelili do zad, pokračoval ve vypisování pokuty

Autor: lm - 
23. 1. 2016
22:38

Tomu se říká odhodlání! Jihoafrický dopravní policista Nizaam Alexander málem přišel o život, když k němu při vypisování pokuty přistoupil kriminálník a při pokusu o loupež ho střelil do zad. Odhodlaný policista ale palbu opětoval a po přestřelce pokračoval ve vypisování pokuty.

Celý incident zaznamenala kamera ve vozidle policisty. Strážník Nizaam nedaleko Kapského města zastavil řidiče, který chtěl objet kolonu ve vyhrazeném pruhu a začal mu vypisovat pokutu. Rutinní dopravní kontrola se ale změnila v horor.

Kolemjdoucí muž policistu obešel a vytáhl pistoli. Zločinec po něm chtěl jeho služební pistoli, ale strážník se nedal a chtěl se začít bránit. V tu chvíli mu nelítostný kriminálník vpálil kulku do zad a začal utíkat. Hrdinný policista se za autem převalil, poslal jeho směrem smršť kulek, zavolal posily a vydal se za střelcem.

Zraněnému strážníkovi se kriminálníka bohužel už nepodařilo dohonit. Po příjezdu posil se proto vrátil k pokutovanému řidiči a dokončil s ním papírování. Až poté prý vyhledal lékaře a nechal si zranění na zádech ošetřit. Život mu nejspíš zachránila neprůstřelná vesta.

Za své hrdinství a neskutečnou oddanost ho policejní sbor jmenoval nejlepším dopravním policistou roku 2015.

Video Policista zastavil řidiče. Kolemjdoucí zločinec ho málem zabil. - Reprofoto Youtube

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

sosa ( 3. ledna 2018 19:42 )

No, a zas to byla čč.

marti33 ( 24. ledna 2016 03:21 )

Ano, takový je život s negry v multikulturní společnosti. Špidla nám chystá to samé.

Zobrazit celou diskusi
Další videa