Lední medvědici dali sežrat výbušninu, umírala v hrozných bolestech!

Autor: bop - 
23. prosince 2015
22:27

Neuvěřitelně drsné video jen pro silné povahy! Kuchař ruské vojenské základny podstrčil lední medvědici místo krmiva výbušniny. Ta pak v obrovských bolestech umírala zřejmě ještě dlouhou dobu poté. Po chudince medvědí mámě navíc zůstalo osiřelé mládě...

Kuchař ruské arktické vojenské základny dal lední medvědici do krmení výbušniny. Ostatní členové základny shledali jeho jednání natolik zábavným, že si trpící medvědici ve smrtelné agónii ještě natáčeli na video.

Záběry ukazují lední medvědici, která silně krvácí z čenichu a evidentně trpí velkými bolestmi. Místo toho, aby umírajícímu zvířeti od utrpení kdokoli pomohl, bavili se přítomní hezky zpovzdálí.

Medvědice byla zvyklá brát si jídlo od lidí. Často prý chodila k vojenské základně a hledala odpadky, někdy jí vojáci dávali jídlo přímo. Navíc měla mládě, které s sebou ke krmení často vodila. Tentokrát však naštěstí přišla jen ona sama. Medvídě tak sice neuvěřitelně krutý žert vojáků přežilo, ale nyní osiřelo a jeho budoucnost je tedy i tak nejistá.

Co se s medvědicí stalo dále, není známo. Avšak experti se shodují na tom, že šance, že by přežila, je opravdu jen velmi malá. Video natočili členové RusAliance, kteří staví novou vojenskou základnu. Kuchař teď čelí hrozbě vězení za zabití zvířete ohroženého druhu.

zab_haz ( 24. prosince 2015 08:17 )

Nojo, jsou vánoce, tak se opět hledají srdceryvné události. Kdo se vzrušuje, že v Indonésii už měsíc umírají VŠECHNA zvířata v ohnivém pekle, kvůli nenažranosti nadnárodních korporací !?! Kdo kdy připomínal, že Japonsko po desetiletí loví velryby harpunami s výbušninou? Je někomu líto osiřelých velrybátek? Kvičí někdo, když Čína každoročně pořádá svůj barbarský "gastronomický" festival vraždění a pojídání psů?! Ticho po pěšině, že? No jasně, ale tady se hned kdekdo rozčiluje jací že to jsou ti lidi nestvůry když zabili jednoho medvěda. (A podívejme se, zrovna čirou náhodou jde o Rusy, že? To se to krásně hodí do propagandy!)

smeagol ( 24. prosince 2015 07:05 )

Tohle udela jen ten nejhnusnejsi lidsky geneticky odpad. Ze se najde jeden takovy bezmozek, ale ze je jich kolem tolik a nikdo nepomuze? Karma, mily kuchari, doufam, ze se ti vrati jako bumerang co nejdrive.

pepen ( 24. prosince 2015 06:59 )

Říká se, že člověk je nejodpornější a bezcitný zvíře na světě!!!Samozřejmě ne každý.Já bych tomu kreténovy udělal to samé. /Jinak pokojné svátky - všem dobrým lidem/

rumungro ( 24. prosince 2015 00:56 )

Zabí.t zmetka!

petrchpraha ( 23. prosince 2015 23:13 )

 

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud