Zpráva amerických tajných služeb: Teroristé v Paříži byli skvěle vycvičení

Autor: mb - 
24. 11. 2015
09:30

Měli vše perfektně naplánované, podstoupili vojenský výcvik a útoky koordinovali pomocí zakódovaných zpráv v mobilu. Takové závěry přináší report amerických zpravodajských služeb, na který se odvolávají americká média. Zpráva bezpečnostních složek má pomoct policii čelit případným teroristickým útokům islamistů.

„FBI, Ministerstvo vnitřní bezpečnosti a Národní protiteroristické centrum vydaly zprávu, ve které varují policejní složky po celé zemi, aby věnovaly zvýšenou pozornost lidem, kteří se chovají nestandardně – například sledují tzv. soft targets neboli objekty, které nejsou nijak chráněny,“ tvrdí CNN. Závěry a doporučení reportu tajných služeb americkému médiu prý prozradil anonymní zdroj.

Skvěle vycvičení zabijáci

„Na místě útoku v Paříži byl nalezen mobilní telefon, který obsahoval zašifrovanou zprávu. Teroristé tak zřejmě koordinovali útoky, v mobilu byla navíc mapa klubu Bataclan,“ píše se dle CNN v reportu zpravodajských služeb.

Že v Paříži nevraždili amatéři, ale dobře vycvičení zabijáci, potvrzuje již zmíněný report. „Teroristé měli vše dobře naplánované, zřejmě podstoupili vojenský výcvik. Útok byl veden způsobem, který měl zasáhnout co nejvíce cílů (lidí, pozn. red.),“ stojí údajně dále ve zprávě, která zároveň varuje před dalšími útoky v Evropě kvůli „geografii a společenským faktorům“.

Islámský stát má na území Sýrie a Iráku několik výcvikových kempů, kde trénují k sebevražedným misím už i malé děti. Mezi džihádisty ovšem nechybí profesionálové z řad bývalé irácké armády z doby Saddáma Husajna (†69), ale třeba i zahraniční bojovníci, kteří prošli vojenským výcvikem ve svých domovských zemích.

Ruská média nedávno přinesla zprávu o tom, že v řadách IS bojuje až 10 tisíc lidí ze zemí bývalého Sovětského svazu. Jiní džihádisté pro změnu podstoupili výcvik přímo od amerických instruktorů, když působili v řadách „rebelů a umírněné opozice“, ale následně se přidali k Islámskému státu.

Americký generál General Lloyd Austin šokoval, když prohlásil, že proti Islámskému státu bojuje „čtyři nebo pět rebelů vycvičených USA“. Zbytek z původně vycvičených několika desítek mužů přešel k islamistům nebo opustil zemi.

Doporučujeme
gabreta ( 24. listopadu 2015 17:48 )

Kdo líp by asi měl vědět jak byli vycvičení, když je Amíci sami cvičí!! To ví všichni, kromě Za Orálka, Schlafenbergra a dalších sluníčkářů!!

realistaii ( 24. listopadu 2015 10:42 )

aby ne : americké poradce = cvičitele měl usáma bin ládin na pakistánských hranicích 1979 a mají je i banderovští neonacisté s hákovými kříži vytetovanými po těle na ukrajině USA jsou odporný fašistický teroristický režim , jsou zakladatelé desítek islámských teroristických organizací ,nebo je vyzbrojují, cvičí, používají jako vlastní armádu USA islamisty, kteří se k ISIL přidali, vycvičily v roce 2012 na tajné základně v Jordánsku. http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/4597-to-nejvetsi-spojenci-spojenych-statu-financuji- isis To největší „spojenci” Spojených států financují ISIL Saúdská Arábie, Kuvajt, Turecko státní terorismus a zakládání teroristických organizací je běžnou politikou fašistické diktatury USA a NATO viz teroristický vznik usa http://www.novarepublika.cz/2015/04/pod-falesnou-vlajkou.html Učk ... Kosovská muslimská teroristická organizace spojenec USA a EU fašistů okupanti Srbska čečenští džihádisti nejméně dva prapory teroristů bojují po boku nácků z ukrajiny proti obyvatelům donbasu - to není náhoda USA a EU jsou fašistické a islámské teroristické zlo Obama požádal Kongres o 500 milionů dolarů pro syrské teroristy http://www.denik.cz/ze_sveta/obama-pozadal-kongres-o-500-milionu-dolaru-pro-syrske-vzbourence-201406 26.html Bývalý šéf libyjské „revoluce“ přiznal: Kaddáfí do demonstrantů nestřílel 27.5.2014 video http://wertyzreport.com/2014/05/27/byvaly-sef-libyjske-revoluce-priznal-kaddafi-do-demonstrantu-nest rilel/ ano správně fašistická diktatura usa a -nato provedly puč při kterém povraždili demonstranty , Norimberský proces s teroristickým režimem USA a fašisty NATO , první vyhlazovací koncentráky zavedli demokrati z Británie ve svých koloních koloniální kapitalismus jen Velké Británie přes 50 000 000 obětí Velká Británie dlouhá léta zamlčovala zvěrstva z koloniálního období a dokumentaci o nich systematicky ničila http://www.blisty.cz/art/63256.html je jasné ,že počet

honzazchaloupky ( 24. listopadu 2015 09:53 )

USA školí svoje lidi na úrovni

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa