To je ale délka! 20letá Američanka je majitelkou nejdelších nohou v zemi

Autor: rc - 
21. října 2015
07:50

Také toužíte po nohou dlouhých jako týden? Studentka designu na Floridě Holly Burt (20) je jejich majitelkou. Její nohy měří neuvěřitelných 125 centimetrů!

Snad každá dívka touží mít dlouhé štíhlé nohy, které jí ostatní budou závidět!

Půvabné blondýnce Holly Burt (20) se tento sen splnil. Studenka designu pocházející z Floridy se pyšní výškou 198 centimetrů a její nekonečné nohy měří 125 centimetrů!

Holly se tak stala rekordmankou Ameriky a z prvního místa sesadila dosavadní královnu nejdelších nohou Lauren Williams.

Mladá dívka teď svou dlouhou postavu považuje za chloubu, ale hodně si s ní vytrpěla. Na škole se dokonce kvůli své výšce stala terčem šikany. Odešla proto ze školy a vydala se do New Yorku, kde našla muže, kterému její výška nevadí a opravdu ji miluje.

„Na střední škole na mne pokřikovali – tatínkovy dlouhé nohy, strome nebo žirafo –, ale poté, co jsem se přestěhovala do New Yorku, se to zlepšilo,“ řekla DailyMailu Holly.

„Mám pravidlo, že nikdy nebudu randit s nikým pod 180 centimetrů. V New Yorku je naštěstí hodně vysokých mužů,“ vypráví o problémech s randěním pohledná blondýnka Holly Burt.

Video Holly Burt se pyšní nejdelšíma nohama Ameriky - Profimedia.cz

 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

naidka ( 21. října 2015 10:04 )

To nejsou nohy, to jsou chůdy ale aspoň se jí dobře věší záclony.

asijo ( 21. října 2015 09:24 )

Má dost vysoko chcaní.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud