Nevlastní bratr zavraždil a rozčtvrtil 16letou dívku. Kusy jejího těla našli v těchto kufrech

Autor: lm - 
17. 10. 2015
14:01

Vražda 16leté teenagerky šokovala Velkou Británii. Becky Watts zmizela 19. února v anglickém Bristolu. O několik dní později našla policie její rozčtvrcené tělo v těchto kufrech.

Mladou dívku podle policie zavraždil její nevlastní bratr Nathan Matthews spolu se svou přítelkyní Shaunou Hoare. Nathan se k zabití Becky přiznal, ale odmítá, že by to plánoval. Shauna, která s ním údajně byla celou dobu, zcela odmítá, že o smrti dívky něco věděla.

Vražedný pár stanul před soudem, kde forenzní experti popisovali, jak dívku našli rozčtvrcenou v cestovních kufrech. Při této výpovědi rodina Becky opustila v slzách soudní síň. Policisté prý v kufrech také nalezli 12centimetrový nůž, elektrickou pilku, šroubovák, pouta, sprchový závěs, kleště, čistič na odpady a její oblečení. V pokoji mladíka také našli paralyzér.

Podle vyšetřovatelů pár dívku unesl kvůli sexuálnímu motivu. Zatím se ale neví, proč ji zavraždili. Shauna nejdříve přátele na sociální síti prosila o pomoc s hledáním dívky a ani ne čtyři hodiny poté na internetu hledala, jak se zbavit těla.

Na těle dívky bylo nalezeno 15 bodnořezných ran a asi čtyřicet podlitin, které vznikly ještě před smrtí. Podle lékaře dívka s vězniteli svedla litý boj, ale bohužel prohrála...

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

byvalyvoliccssd4 ( 18. října 2015 17:31 )

Asi ho nas rala.

plysovykozisek ( 17. října 2015 17:11 )

 Simeone: seš *** a pičou zůstaneš

lucio1 ( 17. října 2015 15:13 )

Zkoušel jste někdy si změřit IQ?, hádám kolem 50..Kolik jsem prohádal?

simeone ( 17. října 2015 14:35 )

Žádná škoda.Stejně byla šeredná jak všechny angličanky.

Zobrazit celou diskusi
Další videa