Porodní selfie: Doktorka to přehnala u matky s roztaženýma nohama

Porodní selfie je pořádný průšvih.
Autor: shp - 
1. září 2015
20:35

Trpící matka v agónii, svíjí se v bolestivých křečích, aby mohla porodit vytoužené dítě. Zázrak zrození, který je z pohledu rodičky vysilující, bolestný a velmi intimní zážitek. Rozhodně nejde o věc, o kterou byste se chtěli podělit s celým internetem. Bohužel se taková věc stala novopečené matce z Malajsie.

Když na svět přiváděla své miminko, ukázala se doktorka, která ho rodila, jako totální hyena. Nechala se totiž vyfotit u matky s roztaženýma nohama. Prostě hnus na desátou. Nic, co by si mohl profesionální lékař dovolit.

I když foto zvěčnila nejspíše jedna ze sester a nejedná se o autoportrét, přezdívá se už fotce na sociálních sítích „porodní selfie.“ Foto vzniklo v nemocnici Johor Bahru, kterou nyní zná celý svět.

Vedení špitálu už si povedenou doktorku pozvalo na kobereček a chystá se ji vytrestat. Celý incident už se vyšetřuje a lékařku nejspíš čeká vyhazov. Na fotce totiž navíc ukazuje tzv. „véčko,“ symbol míru.

Takovéto jednání u doktora je nepřijatelné a budeme se snažit přejít na kloub tomuto problému, jak rychle to půjde,“ řekl listu The Star Datuk Ayub Rahmat, vedoucí malajsijské zdravotní komise.

Z porodního fota z Malajsie je pořádný poprask.

 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

blooroses ( 1. září 2015 23:18 )

Trpící matka v agónii???????? Co to psalo za debila???????? Dramatičnost i za cenu dání na "obdiv" vlastní debilitu?

kerloss ( 1. září 2015 22:41 )

manzel fotil a doktorka sdilela,selfie se dela snad vlastni s nekym ona nefoti takze? fotil tatik.

eda22 ( 1. září 2015 20:53 )

Selfie? Ta doktorka má tři ruce?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud