Surfaře na soutěži napadl žralok! Odvážlivec mu dal pěstí a přežil

Žralok napadl surfaře přímo při soutěži
Autor: dce - 
19. července 2015
18:02

Surfařská legenda Mick Fanning unikl jen o vlásek vážným zraněním nebo dokonce smrti! Během soutěže v tomto sportu ho u břehů jižní Afriky napadl žralok. Ale Mick se ho nezalekl a odehnal ho – ránou pěstí!

Místo sportovních výkonů jedna z kamer zachytila prakticky boj o holý život! Mick Fanning na surfařské soutěži čekal na vlnu, když se k němu zezadu přiblížil žralok. Záběry ukazují notoricky známou hřbetní ploutev nad hladinou.

„Zamotal se mi do lana na noze,“ řekl médiím Mick, když ho z nebezpečných vod vytáhli. Záběry byly pořádně drastické. „Odskočil jsem, ale pořád mi narážel do prkna. Kopal jsem a křičel. Viděl jsem jen tu ploutev a čekal, kdy se do mě žralok zakousne... a pak jsem ho praštil do zad,“ prozradil Mick.

Žralok Fanninga shodil ocasem z prkna, ale on se mu ubránil i ve vodě. Nakonec zvíře zahnal na dobu dost dlouhou, aby se k němu mohla dostat záchranná hlídka. Diváci si mohli oddechnout – pár vteřin po jeho pádu z prkna totiž Mick ve vodě nebyl k zahlédnutí. Všichni se báli toho nejhoršího, ale nakonec vše dobře dopadlo.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

prolhany.bulvar ( 19. července 2015 18:59 )

Kdyby tomu žralokovi vytáhnul ventilek, tak má klid a děti by byly bez hračky.

vog.ht. ( 19. července 2015 18:53 )

Já bych ti zase s chutí rozšlapal rypák, buzno!

lynx ( 19. července 2015 18:52 )

Tož nevím, co to ten Blesk zase přeložil, ale ta hřbetní ploutev, to je typická ploutev samice kosatky dravé. A ta by se rozhodně nenechala odšťouchnout.

vog.ht. ( 19. července 2015 18:51 )

To zase bude nějaká reklama

vog.ht. ( 19. července 2015 18:44 )

Netahej sem ty svoje choutky, buzno!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud