Sobota 23. září 2023
Svátek slaví Berta, zítra Jaromír
Zataženo 17°C

„Odežeň civilisty i tu škodovku!“ Nové video ukazuje separatisty u trosek letu MH17

Autor: mb - 
17. července 2015
13:05

Přesně jeden rok od tragédie letu MH17 australská média zveřejnila dosud nepublikované video. Má dokazovat podíl separatistů na sestřelení letadla Malajsijských aerolinií. Je ale nahrávka důkaz viny separatistů, nebo ukrajinské armády?

Samotná nahrávka má údajně 17 minut, ale australský server News.com.au zatím zveřejnil pouze část, která má něco málo přes čtyři minuty.

Na videu je vidět, jak separatisté prohledávají místo dopadu a snaží se najít černou skříňku. Z konverzace je patrné, že jsou separatisté zmateni a zpočátku neví, zdali se jedná o vojenské nebo civilní letadlo.

Převratná nahrávka?

Velitel: Je to Suchoj (stíhačka).

Voják: Myslím, že…

V pozadí: Víš, kolik tady leží těl?

Velitel: Říkají, že Suchoj sestřelil civilní letadlo a naši dostali stíhačku. Tohle je ale civilní letadlo, takže kde jsou trosky stíhačky?

Velitel: Odežeň civilisty a řidiči škodovky, co támhle parkuje, řekni, ať jede jinam.

Velitel: Tohle letadlo sestřelila stíhačka a my jsem dostali Suchoj.

V pozadí: Udělali to schválně, aby to vypadalo, že jsme sestřelili civilní letadlo.

Video neobsahuje celou konverzaci a je tedy nutné spoléhat na údajný přepis dialogu, který zveřejnil australský server. Video končí v momentě, kdy jeden z vojáků říká, že „někteří skočili padákem“.

Ukrajinská stíhačka

Skupina ruských expertů tvrdí, že letadlo zřejmě bylo sestřelené raketou vzduch-vzduch, kterou vypálila ukrajinská stíhačka. Tomu prý odpovídají poškození na trupu letadla a dokonce i určili i typ střely! Mělo jít o střelu izraelské výroby Python, tu ovšem ale ukrajinská armáda oficiálně nepoužívá…

Dle ruských expertů poškození trupu ukazuje na sestřelení střelu typu vzduch-vzduch. Dle ruských expertů poškození trupu ukazuje na sestřelení střelu typu vzduch-vzduch. | Twitter

 

Podrobné schéma poškození trupu letadla. Podrobné schéma poškození trupu letadla. | Twitter

Navíc se ruským vyšetřovatelům přihlásil bývalý ukrajinský voják Evgenij Agapov, který tvrdí, že jeden z pilotů se vrátil z mise a prohlásil, že sestřelil „špatné letadlo“.

Australané mají jasno

„Nebyla to nehoda. Letadlo bylo úmyslně sestřeleno separatisty, které podporuje Rusko,“ prohlásil australský premiér Tony Abbott (57). Premiéra podpořil i profesor Boas z právní fakulty v Melbourne: „Myslím, že nahrávka je velmi solidní důkaz. Ukazuje nejen to, s jakým typem lidí máme co do činění, ale také identifikuje jednotlivce, takže se rozhodně jedná o významný posun. Nyní bude daleko obtížnější zastávat alternativní teorie a měl by být ustanoven tribunál, aby byli viníci odsouzeni.“

Rozuzlení v říjnu?

Přestože pro Australany je nahrávka jasný důkaz, zpráva mezinárodního vyšetřovacího týmu má být zveřejněna až v říjnu. Včera došlo k úniku informací z připravované zprávy a ruský prezident Putin si hned v telefonickém rozhovoru s nizozemským premiérem Markem Ruttem (48) postěžoval na únik informací, „které mají otevřeně politický charakter“.


alex0800 ( 17. července 2015 15:14 )

 Australská US loutka Tony Abott je obdobou US loutky Petro Porošenka, tedy zločince s Izraelským občanstvím, aby se měl kde schovat, až bude hnán k zodpovědnosti. Izrael jakožto Rothschildem založený a vlastněný světu-NADŘAZENÝ stát NIKDY nevydává válečné zločince, neboť by všichni jeho premiéři byli za své válečné zločiny souzeni mezináodním tribunálem, kdyby ten tribunál byl skutečně nezávislí a nikoliv pouhou uplacenou Rothschildouvou loutkou.. . . Proto nejsou Izraelští Trollové jako G. Bush, B. Obama a další zločinci nikdy hnáni ke spravedlnosti a zodpovědnosti.. Oni totiž svou hereckou úlohu plní na výbornou a proto je nikdo soudit nebude.. Pod falešnými vlajkami povedeš své války, přesně takto jedná Izrael. Sice jde o největší útočný stát na světě, ale díky skrytým útokům pod cizími vlajkami, jde vždy o chudáčka Izrael, který POUZE SHAZUJE JADERNÉ NEUTRONOVÉ BOMBY V JEMENU NA SA-ANÁ A V DONĚTSKU POUZE JEDNU 8.2.2015, KTEROU PŘIKRYLI POD VÝBUCH CHEMIČKY.. . . JADERNÁ VÁLKA NENÍ? NEPLEŤTE SE.. OD ROKU 1945 DO ROKU 2014 BYLO TAJNĚ ŠETŘENO IAEA A OSN TÉMĚŘ 50 JADERNÝCH VÝBUCHŮ, KTERÉ POSLÉZE LŽIVĚ PROKAZOVALI TŘEBA ZA VÝBUCHY KONVENČNÍ MUNICE, CHEMIČEK, SKLADŮ VÝBUŠNIN A DALŠÍCH BLÁBOLŮ, ALE NIKDY NENECHALI MĚŘIT ZBYTKOVOU RADIACI, PŘÍPADNĚ JI MĚŘILI VELMI POZDĚ A VELMI DŮVODNĚ.. . . . TĚŽKO BY MOHLI UKÁZAT NA ROTHSCHILDŮV "ŽIDOVSKÝ" SIONISTICKÝ STÁT A ŘÍCI, ŽE MÁ NA SVĚDOMÍ NĚKOLIK JADERNÝCH VÝBUCHŮ, POUŽÍVÁNÍ CHEMICKÝCH ZBRANÍ I NA SPOJENCE, MNOHO TERORISTICKÝCH ÚTOKŮ A STA TISÍCE MRTVÝCH CIVILISTŮ, PŘEVÁŽNĚ KŘESŤANŮ!!! ALE URČITĚ NEEXISTUJE SOCI JAKO SVĚTOVÉ ŽIDOVSKÉ SPIKNUTÍ, ONO TOTIŽ NEJDE O SKUTEČNÉ VĚŘÍCÍ ŽIDY, ALE ROTSCHILDOVI SATANISTY, KTEŘÍ JIŽ MAJÍ VLASTNÍ FARIZEJSKÝ STÁT, SKRYTÝ ZA IZRAELEM.. . . . TOLIKO KE SVĚTOVLÁDĚ A KE KONEČNĚ KONČÍCÍMU LUCIFERIÁNSKÉMU SYSTÉMU ZAVÁDĚNÉM CELOSVĚTOVĚ 13 RODINAMI (ROTHSCHILD, ROCKEFELLER, VARBURG, MORGAN A DALŠÍ) SYMBOLIZUJÍCÍMI JMÉNO SATANA. . . PROTO USA CHTĚJÍ VÁLČIT S BOŽÍM RUSKEM!!

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Články odjinud