U Petra v práci se našly drogy. Televize Nova tvrdí, že byly v jeho skříňce!

Autor: Pavel Schuster, Etienne Bláha - 
19. prosince 2013
17:01

Po návratu z Egypta, kde Petrovi K. zemřela za podivných okolností dcera Klárka (†8) a manželka Monika (†36), přichází v krušných dnech další tvrdá rána! Podle TV Nova u něho našli drogy!

Při razii v automobilce Hyundai v Nošovicích našli drogy! „Ano, tuhle informaci mohu potvrdit. My v rámci pravidelných namátkových kontrol ať už na drogy nebo alkohol, jsme u jednoho z našich zaměstnanců v poslední době nalezli drogy,“ řekla PR specialistka Kateřina Churá z Nošovic. Podle informací TV Nova to mělo být právě ve skříňce Petra K.!

Spekulaci, že by se mělo jednat právě o Petra K., ale mluvčí automobilky neosvětlila. „Tuto informaci nebudu potvrzovat,“ řekla Churá a nevyjádřila se ani k tomu, jakého druhu drogy byly. Potvrdila jen, že automobilka už případ řeší ve spolupráci s policií.

TV Nova uvedla, že vedení automobilky šlo do skříňky Petra K. najisto.   Tomu nasvědčuje i to, že Petra K. si do práce zavolali uprostřed noci. Důvodem byl podezřelý obsah v jeho skříňce. A podezření se nakonec potvrdilo.

Byly drogy opravdu u něj? Byla to msta naštvaného kolegy? Anebo si snad Petr K. chtěl přivydělat na dluhy z Egypta? To zatím nikdo neví. K případu ale připravujeme podrobnosti.

altmanova ( 20. prosince 2013 09:31 )

Který bastard mu to tam podstrčil. Že by ten kamarád a kolega z práce, který o něm říkal, že manželku zabil jedem z práce!!!!!

an.manchester ( 19. prosince 2013 22:13 )

 psi bezne nehledaji ve fabrice drogy,to je blbost...pan kopt fandi vrahovi,..nekdo zrejme dealera Kramneho udal,proto razie..

an.manchester ( 19. prosince 2013 22:08 )

 mozna drogy prodaval kamaradkam a kamosum davno pred Egyptem a mafii visi? penize,.a sve holky sejmul kvuli pritelkyni,dluhum,novemu zivotu,mafie by nevrazdila tak komplikovane,Ti by je odstrelili a ne jed,a pak louh nasledne,.nepravdepodobne,.arabaci by je podfikli,ci zastrelili,.k jedum v automobilce se dostal Kramny snadno,.plan mu vysel,.jsem presvedcena,ze vrazdil on,.jen diky zameteni stop egyptany,mozna podmazlymi,se mu to zatim nedokazalo...

rubenska ( 19. prosince 2013 20:23 )

souhlas...kam to chtějí dohnat?

jana247 ( 19. prosince 2013 19:44 )

Moris příští měsíc by měla dát kriminálka výsledky pitvy.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud