Žena, která vypadá jako mrtvola Angeliny Jolie, odhalila svou pravou tvář: To by nikdo nečekal

Autor: msj - 
30. 7. 2018
11:23

Mladá Íránka, která měla díky plastikám, tunám líčidel a Photoshopu vypadat jako zombie Angelina Jolie, přiznala pravdu. Její fotky jsou "podvrh" a odhalila svou pravou tvář.

Dvacetiletá Íránka Sahar Tabar z Teheránu byla ještě před nějakým časem předmětem mnoha diskusí po celém světě. Nyní se rozhodla, že odhalí svou přirozenou tvář, aby všem ukázala, jak doopravdy vypadá.

Při pohledu na ni člověk nevěřil, že Sahar podstoupila „jen“ plastiku nosu, plnění rtů a liposukci. Podobu s Angelinou tvoří hlavně díky umění s make-upem,

Nikdy jsem nepřemýšlela nad tím, že bych vypadala jako Jolie. Také jsem nikdy nechtěla připomínat Mrtvou nevěstu,“ uvedla Sahar Tabar.

Neúnavní fanoušci na Instagramu si už dříve všimli, že její image je výtvorem Photoshopu a make-upu. Mladá Íránka toto tvrzení potvrdila. I tak si stále myslí, že vypadá jako umělecký výtvor a své chování obhajuje tím, že je to její forma vyjádření.

 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

Monikay ( 1. prosince 2018 20:08 )

volat docenta Chocholouška

gabreta ( 31. července 2018 17:02 )

To jsem zvědavej, kdy se někdo nechá předělat na Kalouska nebo Němcovou!!

corsa ( 30. července 2018 22:39 )

hafblaf....výborná hláška o kondomu! Smějeme se na celé kolo!

hafblaf ( 30. července 2018 20:09 )

Být rodič, litoval bych, že jsem nepoužil kondom.

hafblaf ( 30. července 2018 20:06 )

Nechápu, absolutně nechápu.

Zobrazit celou diskusi
Další videa