Paroubek jako Odysseus, jeho žena jako Pénelopé: Rodinka si opět vyrazila na řecký ostrov Ithaka

Petra Paroubková se pochlubila fotkami z cesty na řeckou Ithaku
Autor: simao - 
23. 4. 2014
09:36

Jiří a Petra Paroubkovi si užili rodinné Velikonoce, vyrazili společně s dcerou Margaritou na řecký ostrov Ithaka, kam jezdí pravidelně. Mají tam ostatně domek za 5 milionů. Expremiér Paroubek by však rád změnil české klima na delší dobu. Jako bájný Odysseus chce vyrazit na dobrodružnou cestu - až do europarlamentu. Dosáhne na pěkný europoslanecký plat?

"Letěli jsme tam vyvětrat," řekla Petra Paroubková s úsměvem deníku Aha! k velikonoční návštěvě poloviny dvojdomku, který před lety s manželem na Ithace pořídili. Údajně za 5 milionů. Během pobytu Paroubkových v Řecku přitom tak trochu ožily Staré řecké báje a pověsti. "Tady čekala Pénelopé na svojí lásku," okomentovala jednu z dovolenkových fotek Petra Paroubková na svém Facebooku. Jen pro připomenutí - Pénelopé, vzor manželské věrnosti, čekala na svého manžela a krále Ithaky Odyssea, až se vrátí z Trójské války. A i když za ní chodili jiní nápadníci, na svého milého nezanevřela...

Foto z Ithaky, kam vyrazili společně manželé ParoubkoviFoto z Ithaky, kam vyrazili společně manželé Paroubkovi | 

Paroubková si dny volna užila nejen s manželem Jiřím, ale samozřejmě i dcerou Margaritou. "Letos byly pravoslavné a české Velikonoce ve stejnou dobu. Za přáteli do Řecka v tuto dobu létáme pravidelně už tři roky. Jen počasí se moc nepovedlo, bylo kolem patnácti stupňů," dodala Aha! expremiérova manželka. Paroubkovi navštívili i řeckou kamarádku Margaritu, podle které má expremiérova dceruška své jméno. "Moje velikonoční nadílky... sladké a voňavé," okomentovala paní Petra další foto manžela s dcerou.

Jiří a Margarita Paroubkovi na řecké IthaceJiří a Margarita Paroubkovi na řecké Ithace | 

Právě Petřin manžel se však po dovolené vrhl opět do práce. Chtěl by se dostat do europarlamentu. "Celý můj život byl vlastně o nových a nových začátcích. A teď je to zase nový začátek," řekl Paroubek v rozhovoru pro Týden. Proč expremiér kandiduje? "To beru jako svoji povinnost ve vztahu ke své straně. Evropský parlament je trošku jiná problematika než česká politika. Je to něco, co mě zajímá spíš z hlediska zahraniční politiky, což je můj dlouhodobý koníček," dodal šéf LEV-21. Tenhle koníček by však byl královsky zaplacený - základní plat europoslance totiž v současnosti činí 7957 eur hrubého, v přepočtu kolem 170 tisíc korun čistého. Bez náhrad, diet a příspěvků na provoz kanceláře.

Domek Paroubkových na IthaceDomek Paroubkových na Ithace | 

Doporučujeme
mirkazam ( 23. dubna 2014 13:12 )

Ta jeho exibicionistka kdyby se nemohla předvádět sem tam v mediích, tak by to nepřežila.Dva komici....A Paroubek teď vylézá znovu do medií,aby se připomněl veřejnosti,protože si myslí, že se dostane do Bruselu.Jen ho nechejte snít.....

leidy2 ( 23. dubna 2014 12:31 )

Doufám, že se do europarlamentu nedostane.Chce se tam dostat jen kvůli penězům,aby měl dost financí na jeho nákladný život. Má rád život v luxusu. O nás české občany nemá zájem.

defakto ( 23. dubna 2014 12:23 )

..... ty fotky do Blesku poslala nejspíš jeho žena , ta se ráda zviditelnuje i když o to nikdo nestojí .

paragraf ( 23. dubna 2014 11:16 )

nic moc, púl baráku za pět melounů, v zastavěné zóně, barák vedle druhého

tracoinsa1975 ( 23. dubna 2014 10:17 )

To zlodějský prase nemá absolutně záklopku,veřejně se směje lopatám,že on si nakradl na barák v Řecku,tleskám

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud