Velmoci se dohodly na řešení ukrajinské krize: Ať všichni složí zbraně!

Autor: štš - 
17. dubna 2014
21:44

Že by na východě Ukrajiny konečně přestaly chrastit zbraně? Účastníci ženevské schůzky v čele s  ministry zahraničí Ruska, USA a Ukrajiny se dohodli, že krize se dá řešit pouze mírovou cestou.

Všechny nelegálně ozbrojené skupiny na Ukrajině složí zbraně, budovy obsazené ozbrojenci se vrátí původním vlastníkům a ukončí se okupace nejrůznějších prostranství. To je závěr švýcarské schůze, na níž se řešila nejbližší budoucnost Ukrajiny.

„Výzva k odevzdání zbraní a ukončení okupačních akcí se týká obou stran konfliktu, tedy proruských separatistů i pravicových radikálů podporujících vládu v Kyjevě. Zbraněmi mohou disponovat jen vojáci a policisté,“ prohlásil ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov.

Jeho americký protějšek John Kerry si výsledek jednání pochvaloval. „Ale slova na papírech se musí stát skutečností. V případě nedodržení ruských závazků nebudou mít Spojené státy jinou možnost než na Moskvu uvalit další sankce,“ prohlásil.

kobyla1 ( 20. dubna 2014 20:39 )

Nám bohatě stačí Vašíku, když tu ze sebe děláš blbce ty a ještě k tomu si se nechal u vás zachytit kamerou, jak chči.ješ do přehrady, kterou následně musí vypustit a vydezinfikovat. Co tam máš dál debile?

kobyla1 ( 20. dubna 2014 20:37 )

Koukám že podle takzvaných velmocí jsou okupanti už i ti, kdo na Ukrajině normálně žijí celý život. To jsou věci Už jen čekám, kdy sem k nám naběhnou fašouni a budou tvrdit, že ti co žijou v Sudetech jsou vlastně okupanti a za přikyvování EU a USA to tu postřílejí, protože Sudety jsou přece německé

_banderas ( 19. dubna 2014 20:58 )

Na co potřebuje zbraně, když se mají odložit? Na co zbraně, když tam chtějí v Doněcku svůj stát? Ona Timošenko, má touho vystřílet všechny Rusy, sama to řekla, je mi hrozně, když vím, kdo vládne a oslovuje velmoc(ubohé rozvračeče, destabilizátory a bombardéry a teroristy po celé Zemi, na to jsi pujčují od Číny? kdyby neměli pujčku, dávno by byla válka, nemají jinou možnost. Sami si oddělali věže 2001, aby měli volný tahy na cizí země ve jménu "terorismus", aby američtí občané neprotestovali, po prožité hrůze, to vláda USA udělala vlastnímu národu, aby mohla napadat cizí země, rozvracet, vytvářet chaos, ničit. Okupují státy po celé zeměkouli a Ukrajina je další oběť, klíč k Rusku. Kostky jsou vrženy, nyní bude záležet na pár proměnných, jak se zachovají.

_banderas ( 19. dubna 2014 20:36 )

czrus, ruská armáda, nepůjde, aspoň zatím, na to čeká upír krvelačný z USA a Putin to ví, nedá mu příležitost, dokud nemusí.

_banderas ( 19. dubna 2014 20:07 )

marias, perník tu nežije, píše ze zahraničí, zaspal dobu, bere nás jako chudáky, vysmívá se nám, ponižuje a nic nechápe, je úplně mimo dění současné doby. Je to chudák, co zaspal čas a žije ve filmu USA.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud