Srdce pro vás odstartovalo sérií článků o příbramské organizaci ALKA. „Projekt Blesku Srdce pro Vás nám pomohl v mnoha směrech. V tuto chvíli zná ALKU mnohem více lidí, než tomu bylo na začátku letošního roku, a i u lidí v našem blízkém okolí měly články o nás veliký ohlas,“ hodnotí nyní ředitelka společnosti Šárka Hájková.

ALKU přihlásila ona sama s cílem získat speciální tvarovaný stůl vhodný pro vozíčkáře. „Ten doputoval do ALKY v podstatě záhy po zveřejnění článků a od té doby nám SOU Ohradní dodalo ještě jeden stejný,“ raduje se z úspěchu Hájková. Celý měsíc zároveň čtenáři Blesku zasílali dárcovské DMS.

Spolu s příspěvkem od Nadačního fondu J&T se vybralo 11 600 Kč. Na co peníze ALKA použije? „Finance, které se v rámci sbírky pro naši organizaci vybraly, budou použity na mzdu terapeutky, která každý den pracuje s klienty na zlepšení jejich pohybových dovedností v rámci terapie Therasuit. Velmi děkujeme všem, kteří nás podpořili, a Blesku a Nadačnímu fondu J&T za možnost zúčastnit se projektu Srdce pro Vás," hodnotí ředitelka.

Fotogalerie
3 fotografie