21. únor 2020
Svátek slaví Lenka, zítra Petr

Sportovní léto v Praze: 10 tipů na akce, kde si dáte pořádně do těla!

/
 • Tipy na nejlepší sportovní akce v Praze.
  18. května 2018 ● 08:30

  Blíží se léto a my vám přinášíme 10 tipů na akce, kde můžete pořádně vybít energii! Jestli dáte přednost běhu, boxu nebo sportovnímu odpoledni s rodinou, záleží jen na vás, jisté ale je, že se v Praze rozhodně nudit nebudete. 

 • 1.

  Kotvou otřese fitbox

  Vytlučte to ze sebe
  Vytlučte to ze sebe
  Autor: profimedia.cz

  Jděte se vymlátit! V neděli 20. května a 17. června vždy od 11 hodin proběhne ve FitStudiu Kotva (4. patro OD) dvouhodinová nálož Fitboxu pod vedením trenérky Denisy Balakovské. Jedná se o největší fitboxovou akci léta s největší koncentrací známých červených totemů na jednom místě. Kdo nebude mít po cardio tréninku u totemu dost, jako bonus dostane funkční trénink. Na místě budou k dispozici také experti na výživu s možností vyzkoušet výživové produkty.

 • 2.

  Charitativní Běh pro Kuře

  Pojďte si zaběhat pro správnou věc
  Pojďte si zaběhat pro správnou věc
  Autor: Michal Protivanský

  Můžete si zaběhat a udělat dobrý skutek. Svojí účastí na této tradiční události  totiž podpoříte děti v nouzi. Start je naplánován na 26. května Na Vypichu v Praze 6. Vybrat si můžete z tříkilometrové nebo pětikilometrové tratě. Pro neběžce je nachystaný bohatý doprovodný program. 

 • 3.

  Vltavská Pádlojízda

  Vltavu budete moci splavit na Pádlojízdě
  Vltavu budete moci splavit na Pádlojízdě
  Autor: ČTK

  Oprašte svoji kanoi a vyražte sjet Vltavu. 28. května v 16:00 vyplují plavidla z Loděnic v Troji směr městské centrum. Cílová rovina povede pod oblouky Karlova mostu. Celá plavba by měla trvat zhruba dvě hodiny. A po akci je naplánovaná i vodácká seznamovačka.

 • 4.

  Tenisový turnaj dvojic v Nebušicích

  Antukový turnaj dvojic v Nebušicích
  Antukový turnaj dvojic v Nebušicích
  Autor: Archiv Blesku, ČTK, Reuters, EPA

  Kdo si potrpí na malé, skoro rodinné turnaje bude se mu v Nebušicích líbit. Do 1. 6. je nutné poslat přihlášku organizátorům a druhý den 2. 6. v devět hodin budete mít první nadhoz. Hrát se bude jeden set a hrající pár je možné jakkoliv mixovat.

 • 5.

  Běh pro paměť národa na Praze 6

  Běh pro paměť národa
  Běh pro paměť národa
  Autor: profimedia.cz

  Hlavní záměr tohoto běhu je připomenout si všechny, kteří bojovali proti totalitním režimům. Běží se 9. června od Vypichu na Praze 6. Na výběr jsou trasy 1, 5 nebo 10 kilometrů. Připraven je zajímavý program, který vás provede naší dávnou i nedávnou historií. Vyplatí se vzít celou rodinu.

 • 6.

  O2 Pražská štafeta 2018

  Třetí ročník štafety pro čtyři běžce
  Třetí ročník štafety pro čtyři běžce
  Autor: Adrenalin Cup

  Komu se nechce běhat samotnému, chystá se i tradiční štafeta. Akce je rozdělena do dvou dnů 13. a 14. 6. Můžete si se svým týmem vybrat délku trasy a terén, který vám bude sedět. Startovní místo je ve Stromovce a organizátoři naplánovali i velké množství kratochvílí v doprovodném programu.

 • 7.

  Běh pro Paraple na Ladronce

  Běh pro Paraple: Jaroslav Uhlíř a Zdeněk Svěrák u závodníků
  Běh pro Paraple: Jaroslav Uhlíř a Zdeněk Svěrák u závodníků
  Autor: Daniel Vitouš

  Již po třiadvacáté se bude konat 10. června běh na podporu lidí na vozíku. V parku Ladronka na vás bude nedočkavě čekat trasa dlouhá 5,1 kilometru. Probíhat budete příjemným parkem a možná potkáte i nějakou slavnou osobnost. Na místě je připravena zábava pro celou rodinu. 

 • 8.

  Bláznivý The Color run

  Color run - Selfie si udělal snad každý.
  Color run - Selfie si udělal snad každý.
  Autor: Eva Fornálová

  Pokud se chcete bavit, spíš než makat a vyhrát, máme pro vás tip na Color run. Nejšťastnějších pět kilometrů na Zemi má svůj start 16. 6. na Výstavišti. Je nutné se na něj předem registrovat. Doporučujeme vzít si boty a šortky, které jsou určeny k totálnímu přebarvení.

 • 9.

  Extrémní Army Run

  Trať pro tvrďáky Army run
  Trať pro tvrďáky Army run
  Autor: army run

  Vyzkoušet svoji fyzičku i psychiku můžete 21. července. Na překážkový běh je nutné se registrovat a k výběru jsou dva stupně obtížnosti trati. Sraz je Na Balkáně a běží se kolem památníku na Vítkově až do centra. Na akci se podílí i trénovaní vojáci, aby byl zážitek autentičtější.

 • 10.

  Pražský Triatlon v Horních Počernicích

  7. ročník silničního HTriatlonu
  7. ročník silničního HTriatlonu
  Autor: Jaroslav Legner

  Po vodě, po souši i na kole budete závodit 22. července v devět hodin. Startovné bude možné od osmi. Závod je určen pro všechny věkové a výkonnostní kategorie. Připravte se ověřit si své fyzické schopnosti a možnosti.

Články odjinud
VYHLEDAT VÝSLEDKY Načítám
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy