Kontroverzní výstava nahých žen byla v Praze k vidění poprvé letos od 17. do 19. srpna. Během tří dnů si mohli Pražané prohlédnout ženy v nejrůznějších pozicích. Některé visely svázané ze stropu, jiné byly připoutané ke kříži. Na některé jste si mohli i sáhnout.

„Velmi pravdivě se dá popsat třemi slovy, které určitě potvrdí každý návštěvník… Byl to skutečně životní zážitek,“ popisoval své pocity z poslední pražské výstavy Mario. Tak proč se rozhodl akci zopakovat už jen jednou jedinkrát?
Autor: 

Pražská výstava navíc zažila větší úspěch než první, kterou uspořádal Petreje v Bratislavě. „Trvala jen o šest hodin více a přišlo na ni dvakrát tolik lidí s otevřenou myslí. S celým mým týmem jsme se po skončení pražské výstavy shodli, že na světe neexistuje výstava, která by svým návštěvníkům tak intenzivně zprostředkovala atmosféru lásky a porozumění,“ dojímal se organizátor.

Přesto všechno s akcí pokračovat nechce. Důvodem tedy není náročnost organizace, ani přesycení tématem sexu. „Mým cílem je projekt Voayer posunout na jiný level, proto jsem se rozhodl uspořádat poslední výstavu,“ říká tajemně Petreje bez dalšího vysvětlování. Výmluvně však naznačuje, že to, co vytvoří nyní, bude velkolepějšího charakteru. Máme se tedy na co těšit.

Pokud jste promeškali letní BDSM fetish výstavu pro omezenou kapacitu, tu poslední si můžete užít od 17 do 21. dubna v Tančícím domě. Už teď se hlásí stovky zájemkyň, které mají chuť odhalit svá těla. A jako předešlé ročníky, i v Tančícím domě se každý den prostřídají dámy, které se odhalí v nejrůznějších pozicích.

Prohlédněte si fotografie z předešlého ročníku:

Fotogalerie
6 fotografií