Co nejdůmyslněji ji oslovíte, ale přece jen to nezafunguje a vaše vyvolená odchází s jiným. Co jste udělal špatně?! Jak na protějšek udělat co nejlepší první dojem? A jakou roli v tom všem hrají feromony?

První dojem řekne více než tisíc slov

Ať už se vám to líbí nebo ne, většina lidí si udělá o někom úsudek hned v prvních sekundách setkání. Nezáleží na tom, jaký ten člověk opravdu je. Je to velice děsivé, jak vlastně lidská mysl funguje. Navíc na první dojem máte pouhých 0,1 sekundy.

V prvních 3 sekundách si pak lidé udělají názor na bohatství a sociální status (podle oblečení), sexuální preference (úspěšnost 7 % nad náhodou), chytrost (podle pohledu do očí), dominanci (holá hlava), úspěšnost (padnoucí oblek vs. konfekce), agresivitu (poměr šířky a výšky obličeje), vůdcovské schopnosti, extroverzi (podle způsobu chůze) a svědomitost. Je proto více než důležité dbát celý svůj zevnějšek.

Nejen vzhled, ale také vůně

Ovšem vzhled a to, jak vypadáte, je pouze jedním střípkem skládačky. Obrovskou součástí prvního dojmu jsou i pachy a vůně. I podle nich si lidé dotváří obrázek o daném člověku.

Zda je úspěšný (silné vůně), aktivní (sportovní, svěží vůně), čistotný (pachy či svěží vůně), dominantní (kořeněné vůně) nebo spíše submisivní (jemné, sladké vůně). To všechno o vás mohou vůně prozradit. Proto je důležité správně vybírat i vhodné vůně. A pokud jdete na lov opačného pohlaví, měly by to být vůně s feromony.

Naši živočišní předkové kolem sebe čichali... Dodnes je svět pachů součástí našeho světa, i když máme pocit, že toho čichem příliš nevnímáme,“ uvedl biolog Jaroslav Petr.

Jak fungují feromony?

Feromony jsou přírodní chemické látky, které určují, jak jsme sexuálně přitažliví pro opačné pohlaví. Na rozdíl od běžných vůní, které jsou zaznamenávány čichovými žlázami v nose, jsou feromony zaznamenávány orgány umístěnými v nosní jamce přímo pod nosem. Feromony tedy stimulují centrum sexuální rozkoše, uvolňují a zároveň zvyšují sebejistotu.

Nejúčinnější vůně s feromony na trhu

Na trhu najdete spoustu vůní s různými feromony. Mezi nejúčinnější se řadí vůně z kolekce Zerex. Mezi těmito parfémy najdete jak vůně pro muže, tak i vůně pro ženy.

Pánové si mohou vybrat z energické vůně Zerex Hunter, decentní vůně Zerex Gentleman a svěží sportovní vůně Zerex Sport. Tato kolekce parfémů pro muže představuje unikátní kombinaci látek, které zvyšují mužskou sexuální přitažlivost z ženského pohledu.

Všechny tyto parfémy představují vysoce koncentrované jedinečné vůně určené k přilákání sexuálního partnera. Afrodiziakální parfémy Zerex obsahují přírodní afrodiziaka, která zajišťují okamžité zvýšení sexuální přitažlivosti.

Parfémy s feromony v praxi

Feromonové parfémy používejte úplně stejně, jako běžný parfém. Aplikujte na krk, dekolt nebo zápěstí. Feromonové vůni můžete nosit kdykoliv, když chcete přilákat pozornost opačného pohlaví. Feromon ovšem účinkuje jen několik hodin po nanesení – proto aplikaci parfému několikrát během dne opakujte. Díky kvalitním afrodiziakálním parfémům budete působit atraktivněji, nabudete vyšší sebevědomí a sebedůvěru.

Udělejte ten nejlepší první dojem! Feromony vám dodají auru síly. Oslňte každou ženu nebo každého muže. Buďte neodolatelní díky feromonům, které nenechají chladné žádné čichové kanálky ve vašem okolí.