Dámské pohádkové kabelky a doplňky Anekke

Anekke je španělská značka, která vytváří nádherné takřka pohádkové designy svých produktů. Například série s malou pilotkou si získala srdce žen po celém světě. A získá si i to vaše. A pokud máte pocit, že na to už jste stará, tak je to blbost. Člověk by nikdy neměl vyrůst ze svých snů. A žena, která přestane snít, přestane žít. A kabelkami značky Anekke budete stále kousek pohádky nosit u sebe.

Navíc značka používá převážně tlumené tóny, a tak se kabelky a tašky dají sladit k vašemu outfitu velmi jednoduše, i přesto, že každá z nich je malým uměleckým dílem módního průmyslu. Tak už neváhejte a pořiďte si i vy svou novou krásnou kabelku Anekke.

Ty nejoriginálnější kabelky Desigual

Kabelky Desigual jsou propracované do každičkého detailu. Designéři této španělské značky milují svou práci a milují život. A tak nikd ynenajdeme kousek Desigual, který by byl nudný.

Mnoho z vás už nějakou kabelku Desigual má ve své sbírce a u mnoha z vás se tahle značka stala tou nejoblíbenější. Vemte si jednoduchý outfit a rozbijte ho barevnou kabelkou. Budete se cítit skvěle a ukážete světu, že vy jste tu a s vámi přijde zábava. Protože přesně smích, život a nadšení charakterizují novou kolekci, která se ze Španělska dovalila až k nám do naší zemičky ve středu Evropy.

Velmi oblíbené kabelky Desigual jsou ty, kde si pořídíte jednu a můžete si z ní “vyrobit” tři:

  • první je hlavní design kabelky
  • druhou vytvoříte tak, že kabelku Desigual převrátíte naruby
  • a třetí se skrývá uvnitř. Protože se tam skrývá krásná vnitřní taška, kterou ale lze nosit zvlášť jako crossbody

Tak už neváhejte a udělejte si radost, protože vy si to zasloužíte. Za to, jaká jste úžasná žena. Tahle módní značka prostě podtrhne vaši osobnost.

Plastové kabelky Obag
Plastové kabelky Obag
Autor: Different.cz

Plastové kabelky Obag, které změnily svět kabelek

Když jsme kabelky Obag viděly poprvé na veletrhu v Itálii, tak jsme z nich s kolegyněmi nemohly spustit oči. Kabelky Obag, u kterých jsme chvíli přemýšlely, zda se budou nosit na pláž? Nebo do města? Ale nakonec nám došlo, že ten nápad je prostě geniální. Designová kabelka Obag, ve které jde cítit italský design každým coulem. A navíc ta praktičnost, kdy je kabelka omyvatelná a navíc prostě skvěle vypadá ke každému outfitu.

Nejvíce se značce Obag podařilo trefit tvar klasického těla. Ideální velikost pro každou ženu, kam se vejde vše potřebné. Navíc se dá skvěle s dlouhými držadly hodit přes rameno a sluší malým i větším ženám. Prostě geniální. A teď samozřejmě značka kabelek Obag neustále vyvíjí nová těla, která také stojí za to. Menší, užší, crossbody. Cokoliv vás napadne dnes u italské značky Obag najdete.

Všechny tyto 3 značky kabelek si můžete v ČR pořídit na jednom krásném internetovém místě, které si už oblíbily tisíce žen v Česku, ale i na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku nebo Polsku.

VSTUPTE DO MÓDNÍHO E-SHOPU WWW.DIFFERENT.CZ a zamilujte si:

  • skvělý servis už od roku 2008
  • desítky opravdu krásných a originálních světových módních značek, kde i u těch známějších pro vás stylistky z www.different.cz vybírají jen ty nejzajímavější kousky. Koho by také pořád bavilo se prohrabovat stovkami nudných a obyčejných věcí
  • poštovné zdarma
  • všechny kousky skladem. A tak, než se začnete pořádně těšit na svůj nový objednaný módní kousek, už bude nejspíše zabalen a na cestě k vám.

Tým www.different.cz je sestaven z opravdových módních nadšenců. A tak s radostí využijte třeba i módní poradnu nebo zkoukněte jeden z dílů jejich Different TV o světě módy.