Pátek 28. ledna 2022
Svátek slaví Otýlie, zítra Zdislava
Oblačno, sněžení 4°C

Módní hit letošního roku: Slaďte barvu obočí se svými vlasy! 5 rad, jak na to

/
 • Hit letošního roku! Slaďte barvu obočí se svými vlasy.
  14. února 2018 ● 14:41

  Růžovo-zlaté nebo rubínové odlesky, havraní hříva, ledově stříbrná popelavá nebo krémová blond – to jsou trendy barvy vlasů pro letošní rok. Pokud chcete být ale opravdu stylová, slaďte barvu vlasů s barvou obočí. Poradíme jak.

 • 1.

  Havraní pro dramatický look

  Brunetky mohou podpořit výraznou havraní barvu vlasů inkoustově černou ve stylu vždy dramatické Morticie z rodiny Adamsovy.

  Jak s ní sladit obočí: „Letos budeme slavit velký návrat černého obočí! A pokud se vám čistě černý odstín omrzí, můžete zkusit i variantu modročerné – nenápadné modré odlesky černé barvy působí sexy nejen na obočí, ale zejména na řasách blondýnek. Jen se připravte na to, že s výrazně tmavým obočím budete působit na své okolí trochu přísněji – tak se nezapomeňte hodně usmívat,“ doporučuje odbornice Martina Košťálová.

  Hit letošního roku! Slaďte barvu obočí se svými vlasy.
  Autor: www.refectocil.cz

 • 2.

  Rubínová pro sexy brunetky

  Sexy brunetkám udělají rubínové odlesky rozhodně dobře. Budou se nosit na několika pramíncích vlasů a měly by být z vaší hřívy hned na první pohled jasně patrné.

  Jak s ní sladit obočí: Podle odbornice sladíme obočí s touto barvou nejlépe přidáním červené barvy k přírodní hnědé – poměr zvolte dle odstínu barevných pramínků.

  Hit letošního roku! Slaďte barvu obočí se svými vlasy.
  Autor: www.refectocil.cz

 • 3.

  Růžovo-zlatá pro romantičky

  Tento trend se objevil na konci roku na přehlídkových molech a pokračuje dál a s mnohem větší razancí. Slušet bude všem světlým romantickým typům, u nichž narůžovělé odlesky krásně podpoří zářivou blond barvu vlasů.

  Jak s ní sladit obočí: „Abychom dosáhli módního růžového odstínu, musíme obočí nejprve odbarvit zesvětlovací barvou. Na takto připravené chloupky naneseme směs červené s malým množstvím modré, v poměru zhruba 1:0,2. Průběžně kontrolujeme intenzitu odstínu – na odbarvené chloupky barvy chytají vždy výrazně rychleji, počítejte zhruba 2 až 4 minuty,” říká Martina Košťálová.

  Hit letošního roku! Slaďte barvu obočí se svými vlasy.
  Autor: www.refectocil.cz

 • 4.

  Kovově lesklá letí

  Metalické odstíny jsou velmi módní ve všech směrech – v líčení, na nehtech, na doplňcích…, a také na vlasech. Nebojte se kovového nádechu v podobě chladné stříbrné a ty odvážnější se mohou pustit i do modrých nebo růžových odlesků.

  Jak s ní sladit obočí: U tohoto stylu se neobejdete bez grafitové, kterou můžete použít buď samostatně, nebo přimícháním do ostatních barev, kdy získáte studený kovový odstín. „Barevných odlesků dosáhnete přimícháním malého množství modré nebo červené, pro fialovou obou variant. Tmavovlásky mohou použít pro modrý kovový odlesk již namíchaný černo-modrý odstín,“ vysvětluje stylistka.

 • 5.

  Blond letos jinak

  Už vás nebaví vaše blond barva vlasů, ale do velkého experimentu se pouštět nechcete? Vyzkoušejte některý z letošních dvou blond trendů. Tím prvním je popelavý nádech pro studené typy, druhým pak krémová blond pro ty, jimž více sluší teplé odstíny.

  Jak s ní sladit obočí: Podle odbornice nejlépe sladíme obočí s touto barvou vlasů odbarvením zesvětlovací pastou a poté nanesením požadovaného odstínu světlejší barvy.

  Zdroj: Pohodarky.cz

  Hit letošního roku! Slaďte barvu obočí se svými vlasy.
  Autor: www.refectocil.cz

ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy