Vlasy plné života

Během jara mají vlasy tendenci vypadávat ve zvýšené míře. Dopřejte jim proto tu nejlepší péči, zastavte vypadávání vlasů a podpořte jejich růst! Ideálním prostředkem, díky kterému dosáhnete na hustou a zdravím kypící kštici, je sérum proti vypadávání vlasů Renokin. Jeho aktivní složky zastaví padání vlasů a obnoví jejich růst. Díky síle biomimetických peptidů sérum stimuluje vlasové buňky, což ozdraví vlasové folikuly. Navíc vás zbaví nepříjemného svědění kůže na hlavě. Pro komplexní péči zkombinujte používání tohoto séra také s používáním dalších produktů značky Renokin, kondicionérem pro revitalizaci vlasů a šampónem proti vypadávání vlasů.

Autor: MedaPreX


Svěží úsměv

Nerovnováha enzymů může mít řadu nepříjemných důsledků – od únavy po dlouhá a pomalu se léčící onemocnění. Některé enzymy jsou přímou součástí našeho organismu, další přijímáme zvenčí. Konzumace syrového ovoce a zeleniny, které jsou na enzymy, není dnes zdaleka tak častá, aby zajistila dostatečný přísun těchto látek. Unikátní řešení založené na účincích enzymů nabízí i nová zubní pasta Zendium s technologií BIO-SCIENCETM. Díky unikátnímu složení podporuje bakteriální rovnováhu v prostředí ústní dutiny. Produkty Zendium napomáhají přirozené obranyschopnosti úst a dle klinicky ověřených studií poskytují o 60 % větší sílu pro boj s příčinami vzniku zubního kazu, problémy s dásněmi a zvýšenou citlivostí zubů.

Autor: Zendium


Krásná pleť téměř bez práce

Na jaře jsou velmi moderní různé druhy detoxů, tak proč jeden takový nedopřát i své pleti? Máte-li obavy, že na něco podobného nemáte kapacitu, nemusíte. S čistící jílovou maskou clayMask to snadno zvládnete. Stačí ji jednou do týdne nanést prsty či kosmetickou špachtličkou na obličej a nechat čtvrt hodiny působit. Vy si během této doby můžete užívat ničím nerušeného relaxu, a clayMask mezitím odstraní z pokožky nečistoty. Redukuje navíc rozšířené póry a absorbuje nadbytečnou mastnotu pleti. Vaše pokožka na obličeji bude čistá, hebká a krásná.

Autor: MedaPreX


O pár let mladší

Protože je jaro obdobím, kdy často doplňujeme vitamíny, měli bychom se stejnou péčí věnovat také pleti. Co takhle začít konečně aktivně bojovat proti známkám stárnutí? Skvěle vám k tomu poslouží sérum Retinol 3 TR, které obsahuje vitamín A a vitamín E. Pravidelným používáním docílíte viditelné redukce vrásek, vaše pleť bude rozzářená a mladistvě vypnutá. Oba vitamíny totiž podporují produkci kolagenu a kyseliny hyaluronové, tedy látek zodpovědných za elasticitu a pevnost pokožky. Chcete omládnout přes noc? Pak sáhněte po Retinolu!

Autor: MedaPreX

Nesmrtelné balerínky

Také netrpělivě čekáte na den, kdy si konečně vyberete botičky podle nálady, a nikoli dle počasí? Rozdrbaná a zanedbaná obuv se ve společnosti řadí mezi neomluvitelné faux pas. Chystáte se na jaře rozšířit svoji sbírku bot? Pak sáhnete po pohodlných a stylových balerínách z KiKu, které dokonale doplní každý ležérní outfit.

Autor: KiK

 

Aktuální jarní trendy si můžete prohlédnout zde!