Proč jste se rozhodli právě pro slevový portál?

Jak jistě všichni dobře ví, většina lidí v dnešní době nakupuje přes slevové servery, protože na nich nakoupí nejrůžnější věci, výlety či zážitky s neuvěřitelnou slevou. Je to prostě nyní trendy. A nám jde samozřejmě o to, aby tyto produkty a služby dosahovaly po slevě takové úrovně a kvality, jaké mají.

Proč si myslíte, že je váš slevový portál Fertip.cz jiný než ostatní?

Určitě bych začal tím, že oproti jiným nám nejde prioritně o peníze, ale o to, abychom ukázali, že je pro lidi důležitá kvalita a ne kvantita. Naším dalším plusem je přátelský přístup a úsměv na rtech, který nám nezmizí ani při řešení sebevětšího problému.

Co je vaší největší předností?

Jsme kreativní a naše obchodování je založeno na férovém jednání jak s obchodními partnery, tak se zákazníky. Návíc do naší nabídky zařazujeme i produkty, které nejsou prezentovány na ostatních slevových portálech.

Jaká je hlavní myšlenka slevového portálu Fertip.cz?

Naším hlavním cílem je pečlivě vybírat produkty, které následně na serveru nabízíme a také prezentujeme především produkty menších eshopů, čímž zvyšujeme jejich konkurenceschopnost. Sice se vším teprve začínáme, ale díky našemu úsilí a nadšení jsme každým dnem blíže k úspěchu.

Co děláte pro své zákazníky?

Tak především jsme tu pro své zákazníky v jakoukoliv denní i noční hodinu. Také neustále zkvalitňujeme a zefektivňujeme naše služby. Snažíme se plnit přání našich zákazníků například tím, pokud to trh dovolí, do prodeje umisťujeme takové produkty, které si sami žádají.

Čím chcete zákazníky ochránit před napálením se?

Jelikož si přejeme, aby náš portál nebyl jen strojem na výrobu peněz, jednáme pouze se seriózními dodavateli. Pokud však k nějakému problému i přesto dojde, vždy ho řešíme okamžitě a to ke spokojenosti všech zúčastněných stran.

Na jaké klienty se zaměřujete především?

Našimi zákazníky jsou především lidé, kteří na slevových portálech nakupují poprvé. Do budoucna si totiž chceme vytvořit věrnou klientelu, která se k nám, na portál Fertip.cz, bude díky našim nabídkám a přátelskému přístupu ráda vracet. Do budoucna plánujeme akce, které nebudou mít návštěvníci najít na žádném jiném slevovém portálu. Pomalu ale jistě se také zaměřujeme i na cestování a wellness.

Vyzkoušejte naše služby na www.fertip.cz sami a uvidíte, že tento slevový portál opravdu výjimečný a seriózní je.