Všechny obrázky pod jednou střechou!

Přijďte se také podívat na obrázky, které děti namalovaly všem, kteří nejen v nemocnicích stojí v první linii boje s covidem-19.

 

Na 20 velkoplošných panelech můžete zhlédnout obrázky a vzkazy od dětí z celého Česka, které jsme pro vás vybrali. A zbylých 1200 obrázků, jež se na panely nevešly, promítáme každou lichou hodinu!

Kde? Podkroví Werichovy vily
www.werichovavila.cz
U Sovových mlýnů 501/7
118 00 Praha 1-Malá Strana

Kdy? Od 8. 6. do 25. 6.

Vstup: ZDARMA!

Promo šablona

Jeden obrázek řekne víc než tisíc slov

Službu za službou, den co den. Nekonečně dlouhé měsíce, kdy až do vyčerpání zachraňují životy, starají se o nakažené, hledají cesty, jak jim pomoct, ulehčit… Zaslouží si obdiv a ocenění. Jak jim můžeme vyjádřit naše uznání? Slovy díků, podporou. Ale i tím, že jejich práci představíme našim dětem, vysvětlíme a ukážeme jim, co vše pro nás zdravotníci v této přetěžké době dělají. Že pomáhají zachránit babičku, tátu, brášku… Neberme jejich každodenní nasazení jen jako samozřejmost. Uvědomme si, za jakou cenu nejen v nemocnicích bojují za naše blízké.

Děti mnohdy nemají dostatek slov na to, aby popsaly, co je trápí, těší, jak vyjádřit vděk. Jediný obrázek, vzkaz nebo koláž pomůže jim, ale i příjemcům: zdravotníků. Příspěvky vašich od dětí a nebo celých rodin bude Blesk zveřejňovat a tím i »doručovat« desítkám tisíc zdravotníků.

Ukázka šablon

Vyplňte formulář, přiložte obrázek a zapojte se i Vy!

Děkujeme za vaši podporu!

Váš příspěvek jsme dostali.

Není v našich silách všechny rovnou zveřejňovat. Proto nás sledujte zde, na našich sociálních sítích nebo přímo v Deníku Blesk. Postupně budeme vaše vzkazy zveřejňovat.

Zdravotníkům a všem v první lini přijde vhod jakákoliv vzpruha.

Během odeslání odpovědi se stala chyba

Odpověď se neodeslala. Zaktualizujte stránku a zkuste to, prosím, ještě jednou.