Děti podporují zdravotníky

Lékařky a lékaři, zdravotní sestry, záchranáři, lidé na odběrových místech, v laboratořích… Všichni ti, kteří nejen v nemocnicích stojí v první linii boje s covidem-19. Už více než rok!

Zapojte se i vy!
Promo šablona

Jeden obrázek řekne víc než tisíc slov

Službu za službou, den co den. Nekonečně dlouhé měsíce, kdy až do vyčerpání zachraňují životy, starají se o nakažené, hledají cesty, jak jim pomoct, ulehčit… Zaslouží si obdiv a ocenění. Jak jim můžeme vyjádřit naše uznání? Slovy díků, podporou. Ale i tím, že jejich práci představíme našim dětem, vysvětlíme a ukážeme jim, co vše pro nás zdravotníci v této přetěžké době dělají. Že pomáhají zachránit babičku, tátu, brášku… Neberme jejich každodenní nasazení jen jako samozřejmost. Uvědomme si, za jakou cenu nejen v nemocnicích bojují za naše blízké.

Děti mnohdy nemají dostatek slov na to, aby popsaly, co je trápí, těší, jak vyjádřit vděk. Jediný obrázek, vzkaz nebo koláž pomůže jim, ale i příjemcům: zdravotníků. Příspěvky vašich od dětí a nebo celých rodin bude Blesk zveřejňovat a tím i »doručovat« desítkám tisíc zdravotníků.

Ukázka šablon

Vyplňte formulář, přiložte obrázek a zapojte se i Vy!

Děkujeme za vaši podporu!

Váš příspěvek jsme dostali.

Není v našich silách všechny rovnou zveřejňovat. Proto nás sledujte zde, na našich sociálních sítích nebo přímo v Deníku Blesk. Postupně budeme vaše vzkazy zveřejňovat.

Zdravotníkům a všem v první lini přijde vhod jakákoliv vzpruha.

Během odeslání odpovědi se stala chyba

Odpověď se neodeslala. Zaktualizujte stránku a zkuste to, prosím, ještě jednou.