16. listopad 2019
Svátek slaví Otmar, zítra je Den boje za svobodu a demokracii / Mahulena
Vzdělání
Obor
Pracovní poměr
Provoz

Terezín
laboramt ve výrobě veterinárních léčivých látek

Obor:
Laboranti v biologických a příbuzných oborech
Počet volných míst:
1
Provoz:
Jednosměnný provoz
Pracovněprávní vztah:
Pracovní poměr - plný
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Doba zaměstnání:
od 1. listopadu 2019 do neurčito
Mzdové rozpětí:
od 18 00018000CZK Kč/měsíc
Poznámka:
Náplň práce: Laborant/ka oddělení diagnostických metod - laboratorní vyšetření vzorků, práce s laboratorní technikovu, práce na PC. Praxe v oboru výhodou (není podmínkou): - kultivace buněčných kultur, barvení preparátů a mikroskopování, - zkušenosti s ovládáním laboratorních přístrojů (průtokové, cytometrie, spektrometrie, centrifukace, ultracentrifukace, titrace a filtrace), - znalost anglického jazyka. Vhodné i pro absolventy. Nabízíme: - možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, - firemní kurzy anglického jazyka. Nástup možný ihned. Způsob kontaktování zaměstnavatele: strukturovaný životopis na e-mail sd@dyntec.cz.
Společnost
DYNTEC spol. s r.o.
IČ: 47548002
Místo výkonu práce
DYNTEC spol. s r.o. - provozovna Terezín, Pražská 328, 411 55 Terezín41155CzechCZTerezínPražská 328
Kontakt:
Helena Zlochová, +420 722 581 211, sd@dyntec.cz
VYHLEDAT VÝSLEDKY Načítám
Terezín
Dnes
8 °
Zítra
13 °
Dlouhodobá předpověď

STATISTIKY - Terezín (obec) - Litoměřice

Počet obyvatel s trvalým nebo dlouhodobým pobytem
2 906
Plocha území
1 354  ha
Další statistiky

ÚŘADY

Město Terezín nám. ČSA 179, Terezín, Ústecký kraj, 41155
Další úřady
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy