12. listopad 2019
Svátek slaví Benedikt, zítra Tibor
Vzdělání
Obor
Pracovní poměr
Provoz

Terezín
administrativní pracovník/pracovnice

Obor:
Všeobecní administrativní pracovníci
Počet volných míst:
1
Provoz:
Jednosměnný provoz
Pracovněprávní vztah:
Pracovní poměr - plný
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Doba zaměstnání:
od 1. listopadu 2019 do 31. října 20202020-10-31
Mzdové rozpětí:
od 18 00018000CZK Kč/měsíc
Poznámka:
náplň práce: - tvorba a správa dokumentace Požadujeme: - znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, internet - vyhledávání na webových stránkách) - ochotu učit se novým věcem, spolehlivost, pečlivost, týmovost Výhodou (není podmínkou): - znalost angličtiny na komunikativní úrovni - technika administrativy - psaní všemi deseti Nabízíme: - možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, - firemní kurzy anglického jazyka Způsob kontaktování zaměstnavatele: strukturovaný životopis na e-mail sd@dyntec.cz.
Společnost
DYNTEC spol. s r.o.
IČ: 47548002
Místo výkonu práce
DYNTEC spol. s r.o. - provozovna Terezín, Pražská 328, 411 55 Terezín41155CzechCZTerezínPražská 328
Kontakt:
Helena Zlochová, +420 608 950 208, sd@dyntec.cz
VYHLEDAT VÝSLEDKY Načítám
Terezín
Dnes
5 °
Zítra
4 °
Dlouhodobá předpověď

STATISTIKY - Terezín (obec) - Litoměřice

Počet obyvatel s trvalým nebo dlouhodobým pobytem
2 906
Plocha území
1 354  ha
Další statistiky

ÚŘADY

Město Terezín nám. ČSA 179, Terezín, Ústecký kraj, 41155
Další úřady
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy