22. listopad 2019
Svátek slaví Cecílie, zítra Klement
Vzdělání
Obor
Pracovní poměr
Provoz

Kotvrdovice
Servisní technik

Obor:
Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů)
Počet volných míst:
1
Provoz:
Jednosměnný provoz
Pracovněprávní vztah:
Pracovní poměr - plný
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Doba zaměstnání:
od 1. října 2019 do neurčito
Mzdové rozpětí:
od 28 00028000CZK Kč/měsíc
Poznámka:
Náplň práce: - opravy a údržba krbových vložek, kamen u zákazníků v ČR a zahraničí - komunikace se zákazníky - komunikace s kolegy v servisním týmu Požadujeme: - znalost NJ, AJ výhodou - není podmínkou - praxe v oboru výhodou - schopnost samostatného myšlení a rozhodování - flexibilita, asertivita, ochota cestovat - schopnost aktivní práce v týmu - ochota učit se novým věcem - řidičský průkaz sk. B - trestní bezúhonnost Nabízíme: - zázemí velké stabilní společnosti - zaměstnání na hlavní pracovní poměr - smlouva na dobu neurčitou - závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele - vzdělávání a možnost osobního a profesního růstu - až 5 týdnů dovolené
Společnost
BeF Home, s.r.o.
IČ: 25524682
Místo výkonu práce
Kotvrdovice 277, 679 07 Kotvrdovice67907CzechCZKotvrdovice
Kontakt:
Yveta Blažíková, +420 516 428 240, job@bef.cz
VYHLEDAT VÝSLEDKY Načítám
Kotvrdovice
Dnes
7 °
Zítra
5 °
Dlouhodobá předpověď

STATISTIKY - Kotvrdovice (obec)

Počet obyvatel s trvalým nebo dlouhodobým pobytem
900
Plocha území
558  ha
Další statistiky

ÚŘADY

Obec Kotvrdovice Kotvrdovice, Jihomoravský kraj, 67907
Další úřady
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy