Čtvrtek 25. dubna 2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto
Zataženo, déšť se sněhem 7°C
Provoz

Domažlice
Vedoucí odboru správy majetku

Obor:
Odborní pracovníci organizace a řízení
Provoz:
Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Bakalářské
Doba zaměstnání:
od 1. prosince 2019 do neurčito
Pr.náplň: řízení a vedení odboru správy majetku " komplexní správa rozsáhlých a různorodých majetkových souborů, právně a věcně složitých forem jeho nabývání, pronájmu, zastavování, prodeje a jiných forem dispozice " příprava, zadávání a kontrola veřejných zakázek " koordinace přípravy a realizace investic, zpracování investičních záměrů, koordinace finančního zajišťování investic a projektové, technické, provozní, obchodní a organizační přípravy a řešení rozporů " zajišťování přípravy investičních akcí, zpracování investičních záměrů podle zadání,způsobů financování, projektové přípravy. Řešení majetkoprávních vztahů podle investičních záměrů a technickoekonomických požadavků Požadavky: -" vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu technického nebo právního zaměření " základní znalosti následujících předpisů: zákon č. 128/2000 Sb., o obcích, zákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, vše v platném znění " praxe ve veřejné správě výhodou " organizační a řídící schopnosti, týmový přístup, schopnost vést kolektiv " min. 2 roky praxe ve vedoucí pozici " flexibilita, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, komunikační schopnosti, logické myšlení, schopnost pracovat s prioritami, odolnost vůči stresu, dobrá uživatelská znalost práce na PC " řidičský průkaz skupiny B Nabízíme: - možnost přidělení městského bytu - pružná pracovní doba - 5 týdnů dovolené - 2 dny indispozičního volna - příspěvek na penzijní připojištění, doplňkové penzijní spoření nebo životní pojištění - příspěvek na stravování formou poukázek - možnost bezúročné půjčky Přihlášku s požadovanými doklady zašlou uchazeči nejpozději do 14. 11. 2019 v uzavřené obálce označené "NEOTVÍRAT - VŘ vedoucí OSM" na adresu: Město Domažlice, odbor kancelář starosty MěÚ, náměstí Míru 1, 344 20 Domažlice Celé znění na úřední desce MěÚ Domažlice : www.domazlice.eu v sekci volná místa. Kontakt pouze telefonicky v pracovní dny od 8:00-15:00 hod.
Společnost
Město Domažlice
IČ: 00253316
Městský úřad - OSM - Odbor správy majetku, náměstí Míru 1, Město, 344 01 Domažlice 1
Kontakt:
Bc. Michal Hájek, +420 379 719 172,602 334 228,
VYHLEDAT VÝSLEDKY Načítám
Domažlice
Dnes
6 °
Zítra
13 °
Dlouhodobá předpověď

STATISTIKY - Domažlice (obec)

11 127
Plocha území
2 462  ha

Šticha Jan, Mgr. - soudní exekutor Paroubkova 228, Domažlice, Plzeňský kraj, 34401
Holečková Jitka - notářka Kostelní 1, Domažlice, Plzeňský kraj, 34401
Platzer Milan - notář Msgre. B. Staška 62, Domažlice, Plzeňský kraj, 34401
Szabová Miroslava - notářka Kostelní 171, Domažlice, Plzeňský kraj, 34401
Okresní státní zastupitelství v Domažlicích Komenského 8, Domažlice, Plzeňský kraj, 34401