Čtvrtek 1. říjen 2020
Svátek slaví Igor, zítra Olívie
Oblačno, déšť 15°C
DISKUSE K ČLÁNKU

borjar:v čr schází asi pět tisíc řidičů.

(11. 06. 2020 03:34)

zapravdu:Ten “řidič” je prostě vrah ... jestliže se vymlouvat na zaseklý plynový pedál, není to obhajitelný důvod nehody. Nevím, jakou měl převodovku, nicméně u obou lze takovou situaci vyřešit bez nehody. Spíš mu spadl pantofel pod pedál brzdy ...

(10. 06. 2020 19:06)

JaNat:Počkej na výsledky vyšetření a do té doby nikoho neobviňuj, to je trestný čin.

(10. 06. 2020 19:07)

TomasLB:On se řidič po havárii ze stresu došel přezout...

(10. 06. 2020 19:15)

JaNat:Jestli jel bos nebo v papučích.....nemám ráda, když si tu lidé hrají na soudce. Pokud to byl důvod všeho, pak si to odpyká, ale od toho je tu kriminálka a ne kdejaký prdoch, který nebyxl u toho, jen se podívá na obrázek a je mu všechno jasný. Typický české - ukázat hoooonem na někoho prstem. A drbat a přidávat si a překroutit všechno.

(10. 06. 2020 22:32)

Diginka:Nechci házet špínu a řidiče, že za to může on, ale na naší lince jezdí řidič, má nahlas puštěné rádio a ještě si stihne vyřídit minimálně 5 hovorů na mobilu, trasu má tak na 35 min. Myslíte si, že se opravdu soustředí dobře na hustý provoz ve městě? Pokud měl obuté krosky pan řidič, tak....

(10. 06. 2020 18:32)

JaNat:Nespekuluj. U nás jsou zase jen slušní řidiči a jezdí opatrně, takže.... A jestli při jízdě ten tvůj telefonuje, je tvoji povinností ho nahlásit. Udělalas? Ne? Tak jsi spoluviník.

(10. 06. 2020 19:06)

TomasLB:pokud by jsem měl hlásit každý telefonát řidiče v autobuse, tak nebudu dělat nic jiného...Ano opatrně jezdí od 160 do 70, to jezdí po městě tak rychlostí kolem 20-30km/h

(10. 06. 2020 19:12)

JaNat:Ale no tak, zase nepřeháněj. Náš autobusák nikdy netelefonuje za jízdy, neházej všechny do jednoho pytle.

(10. 06. 2020 22:27)

zkratik:ty bílý "krosky" na nohách řidiče sou fakt úžasný Naproti tomu nechci se řidiče zastávat,ale říkal,že se snažil vyhnout skupině 30 lidí a ten klučina se skupinkou dětí neměli v místě nárazu co dělat.Stáli na silnici za zastávkou,honili se tak jak to dětí dělají?

(10. 06. 2020 16:37)

JaNat:To je ta lidská neukázněnost, lidé si pletou demokracii s drzostí a kašlou na předpisy a slušné chování. Někdy se candaj po celém nádraží a řidič aby měl 10 očí. To by tam musel být dozorčí, který by ty zmetky hnal. Nezastávám se řidiče, nevím co se stalo, ale nesoudím a počkám si na vyšetření, ale chování pasantů je často víc než otřesné. Jak tam mají jezdit autobusy, když si každý blb myslí, že jemu se přeci nesmí nic říct a on si může chodit kde chce. To není demokracie, to je drzost a hulvátství.

(10. 06. 2020 16:48)

zatracena:Obrovská TRAGÉDIE - pokud si uvědomíte, že náraz přišel zezadu do autobusové zastávky- kde čekal chlapeček I. stupně nejspíše ze školy aby se dostal domů ? Netvrdím, že se nemohla stát 5idičova chyba, ale něco s tím Busem asi bylo - protože pokud se přihnal řidič a vytáčel na zastávku VYŠŚÍ rychlostí - vypadá to že se zaseklo SERVO a volant nereagoval na otáčení řidiče - to ukáže EXPERTÍZA, vím- ŽIVOT CHLAPEČKOVI to rozhodně NEVRÁTÍ, ale pokud NENÍ vina na straně řidiče , ale DOPRAVCE a TECHNICKÉHO STAVU - být RODIČEMI - stáhněte z nich kůži, protože před MNOHA mnoha lety jsem zažil a viděl na vlastní oči AUTOBUS ČSAD ( záměrně neuvádím název) ve ŠPANĚLSKÉM Klášteře MONTSERRAT, s naprosto sjetými pneumatikami, že bych s ním nejel ani v jejich areálu na myčku - a kdo ví, že cesta nahoru i hlavně dolů je samá serpentina a zatáčka do Pravých úhlů - kde musíte najíždět a couvat např. NEOPLAN tehdy nebo SETRA - dá mi za pravdu... Myslím, že na vině nebudou papuče řidiče, ale STAV toho AUTOBUSU !
Rodině VYJADŘUJI - UPŘÍMNOU SOUSTRAST a ubezpečím Vás, že mi i jako otci který má doma 5. letého syna - vyhrkly slzy do očí. Tohle je moc špatné a nemělo se vůbec stát.

(10. 06. 2020 14:52)

zatracena:Jsem zvědav na Garážmistra který zodpovídá za stav Autobusu a pustil ho ven ? Rovněž majitele (DOPRAVCE) - který není přítomen kontrolám autobusu v dílnách a nejspíše se začne vymlouvat na řidiče, ale ten NENÍ zodpovědný za hladinu OLEJE třeba v SERVU, na to má dopravce své zaměstnance v dílnách tzv. mechaniky na které dohlíží Mistr nad ním Garážmistr a nad ním Vedení v kanceláři ? Neházejme hned vše na zaměstnance který má tak velikou zodpovědnost za pár korun - kterou bych Já v životě nedělal a počkejme na výsledky VYŠETŘOVÁNÍ této OBROVSKÉ TRAGÉDIE obzvlášť když zemřelo malé NEVINNÉ Dítě. Nezlobte se na mě za tento osobní názor zejména Rodiče tohoto chlapečka.

(10. 06. 2020 15:05)

Markta Fourov:Takže každý řidič má přiděleny autobus a stará se o něj kontroluje olej a vše kolem dotahuje kola před každým vyjetím na ranní se kontroluje celí bus jak z venku tak ze vnitř pokud se něco děje na trase s busem volá se dispečer vadný bus se zatahuje do garáže a vyjíždí záloha tak tady nehazejte špínu na mechaniky a podobně.

(10. 06. 2020 20:03)

zatracena:Ty si raději zopakuj Jazyk Český a měkké a tvrdé i y ve slovu CELÝ se píše TVRDÉ Y !!! Jestli takto kontrolujete BUS(i) busy - nedivím se, že dochází k takovým TRAGÉDIÍM - *** !

(11. 06. 2020 17:01)

Markta Fourov:Takže každý řidič má přiděleny autobus a stará se o něj kontroluje olej a vše kolem dotahuje kola před každým vyjetím na ranní se kontroluje celí bus jak z venku tak ze vnitř pokud se něco děje na trase s busem volá se dispečer vadný bus se zatahuje do garáže a vyjíždí záloha tak tady nehazejte špínu na mechaniky a podobně.

(10. 06. 2020 20:03)

Jirik-ta:Pořád je tam spojka a brzda ruční, motorová přeci se nemůže všechno zaseknout. Akorát udržet pozornost, koncentraci až do konce. Pokud se ale věnuji něčemu jinému byť jen v myšlenkách a pak už se jen leknu je to malér. Já vím jsme jen lidi. Ale ... . Je to těžké se teď obhájit.

(10. 06. 2020 15:11)

JaNat:Jirik-ta, když ti vyteče brzdová kapalina nebrzdí ti ani ruční. Já jsem takovou situaci zažila, brzdy nebrzdily, ruční mi vylítla nahoru a já byla ráda, že nejedu z kopce, jediné co ti v tu chvíli zbyde je vytáhnout klíče. Jenže já měla na to všechno čas, jela jsem po dálnici, mohla sjet, ale na to on čas neměl. A to stačilo, že mi ruplo nějaké těsnění nebo jak se tomu říká. To sice rupne málokdy, téměř nikdy, ale u mne se stalo a nebyl to trabant, ale merdeces. Takže....už raději mlč. Nedřív zkusíš brzdit, pak ruční a už je náraz...na něco víc chyběl čas. Pro rodinu je to strašné, ale nesud, když ještě neznáme výsledky vyšetřování. To je hyenismus.

(10. 06. 2020 17:00)

Jirik-ta:Ruční brzda byla vždy lankem. Klíče u Dieslu mi nikdy nefungovaly. A autobus má vzduch ne kapalinu. Taky má volant, spojku.

(10. 06. 2020 18:28)

JaNat:Bože co ty jsi za chytrolína.

(10. 06. 2020 19:03)

TomasLB:Nanynko nauč se řídit, a přestan vymýšlet blbosti na obhajobu řidiče...

(10. 06. 2020 19:14)

wilddog:Chudák kluk, chudáci rodiče, takhle umřít, fakt strašný

(10. 06. 2020 13:40)

Jirik-ta:Zaseknutý brzdový pedál, zaseknutá ruční brzda, zaseknuté pantofle, a zaseknutý volant. To je ale náhoda-nehoda. Kdo ví co na to řekne táta toho kluka.

(10. 06. 2020 12:36)

thomasino18:táta toho kluka mu zasekne tomahawk do hrbu

(10. 06. 2020 13:23)

Jirik-ta:Asi tak. Asi si opravdu vyčíhá.

(10. 06. 2020 15:16)

JaNat: Jirik-ta Nebyl jsi u toho, zatím nic nevíš, tak nesud. Třeba za to skutečně řidič nemůže, chceš ho dohnat těmi pindami k sebevraždě? Jooo? A pak napíšeš: Oops, top jsem nechtěl? Miluji takové chytrolíny co vědí hou. no, ale chovají se jako vševědi.

(10. 06. 2020 16:44)

Jirik-ta:Já nesoudím. Ale 20-ti tunový kolos má určitě zdvojený brzdový systém. Není možné aby to všechno selhalo. U osobáku máte také dva okruhy.

(10. 06. 2020 18:36)

TomasLB:Přestaň obhajovat neobhajitelné...

(10. 06. 2020 19:16)

JaNat:Nikoho neobhajuji, je-li vinen, pak si to odpyká, spekulací a typicky českých uprděných chytrolínů, kteří z toho nebyli, mrkli na fotku a všechno ví a znají netřeba.

(10. 06. 2020 22:39)

Amrasha:🖤 🖤 R.I.P. 🖤 🖤

(10. 06. 2020 12:12)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy