Čtvrtek 1. říjen 2020
Svátek slaví Igor, zítra Olívie
Oblačno, déšť 15°C
DISKUSE K ČLÁNKU

e.lesanova:Trochu mi to připomíná "divnoakce" u krize v roce 2008...pracovní místa nebyla takřka žádná, za to se "vyrojila" spousta dobrodějů okolo ÚP, kteří se vás "ujali"...výsledek = vyfotit si plný sál / blbečků, kteří se nechali nalákat v domnění, že dostanou nabídky práce/ a ve finále si s vámi chtěli nacvičit psaní životopisů či psaní na PC atd...tudíž takové slušné pračky na peníze...pro začátek by to chtělo zjistit přesný počet zahr.pracovníků a místa dát přednostně Čechům

(03. 06. 2020 20:14)

Georgenakloneny:LŽETE ! ÚP - NIKDY NIKOMU zaměstnání NESEHNAL ba právě naopak aby mohl vykázat kladný výsledek snažil se mi jako jednateli soukromé společnosti VNUTIT jejich ADEPY hlavně Ty delší dobu neumístitelné, jenže MÉLO TO HÁČEK - TITO LIDÉ ve SKUTEČNOSTI PRACOVAT NECHTĚLI pouze razítko z pohovoru, a zmiňovaný ÚP jeho vedoucí a zaměstnanci před KRAJEM osobní profit ( v prémiích) POKUD ÚP a jeho zaměstnanci - nebudou mít MOTIVACI v podobě prémií zaměstnaného uchazeče o zaměstnání- NEBUDE to LEPŠÍ a půjdou si do zaměstnání pouze pro svou MZDU z NAŠICH ODVODŮ a tj. VELMI ŠPATNÝ SYSTÉM !!! STEJNĚ TAK bych motivoval UČITELE kteří si do ŠKOL chodí jen pro SVOU MZDU bez absolutních výsledků žáků a sebemenší MOTIVACE ??? UČITEL je v dnešní době pro mě definice VYŽÍRKY ! NEUČÍ - VYMLOUVÁ SE ale 100% MZDU POBÍRÁ !!! !!! !!!

(03. 06. 2020 19:30)

Georgenakloneny:a dovětek . CHCI vidět úředníky ÚP kteří Vám jako středoškolákovi nebo vysokoškolákovi nabídnou -( SEŽENOU místo k LOPATĚ) místo NEVZDĚLANCE který dojí tento Stát několik let na SOCCE ?... či jiných doplatcích na bydlení a VY jim toto místo ODMÍTNETE ? Co se bude potom dít ? NIKDO NESTUDOVAL a NEVĚNOVAL svůj čas STUDIEM aby skončil jako nevzdělané H.O.V.A. -D.O. které chodilo za školu, NEUČILO se, KAŠLALO na VŠECHNY a VŠE a bude na tom lépe jako VY ???

(03. 06. 2020 19:39)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy