1. červen 2020
Svátek slaví Laura, zítra Jarmil
DISKUSE K ČLÁNKU

monhtik:Jistá nelogičnost tady je, a sice, hovoří se o výhružném dopise, který měl dostat Kubera. Proč jej senát, když tolik žvaní, nezveřejní. Pak tady máme tvrzení paní Kuberové, která údajně našla v aktovce manžela výhružný dopis. Našla něco takového opravdu, já myslím, že ne, protože jinak by ho zveřejnila, aby lidé věděli o co šlo. Paní Kuberová mluvila o všem možném, ale o textu dopisu ani slovo. Dopis, který zveřejnil pan Mynář, není adresován Kuberovi a není podepsán, což je při nejmenším podivné. Nevolnost a zvracení o kterém mluví paní Kuberová i její dcera mohlo být vyvoláno infarktem nebo jiným problémem se srdíčkem.

(25. 05. 2020 21:27)

narcis:senát je odpad neuspěšných poli­tiku,­hnupu,­netá­hel udavaču ale vždy musí ještě vynikat jejich předseda neskutečné co senát předvádí udávat,cpát se do ry.i americe,eu byla známa značka už za války pro gestapo už i destau bylo trapné že češi udávali jako by to byl český národní sport proboha proč stále jen kolaborace udávaní!! Vystrčil ty jsi kus pitomce!

(23. 05. 2020 10:55)

Solfernus: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(23. 05. 2020 10:28)

victor1:„Já vidím, že nemůžeme nechat ležet to, že předčasně zemřel náš předseda Senátu jen tak. Já si myslím, že on zemřel pod tlakem, pod stresem,....řekl Sobotka.
====­======­======­======­======­======
Ten Sobotka už je úplný de*bil,nebo co?Kuberovi bylo 72 let a on umřel předčasně?A ještě,že zemřel pod tlakem a stresem,místo na kouření a vůbec jeho životní styl.Přímo reprezentativní ukázka opravdu velkého de*bila!Normálně mě z toho blbce bolí mě nervy.

(23. 05. 2020 08:39)

iFender:Pamatuji se jak Kubera pred volbou przidenta porad opakoval,ze Milos v polovine mandatu sam odejde ze zdravotnich duvodu.Vidite byla to falesna prognoza a sam na ty svoje cigarka doplatil.Hulil jak fabrika dnes za tomohou cinani.

(23. 05. 2020 05:50)

Manowar:Deník N,to mluví za vše.

(23. 05. 2020 05:13)

zkratik:Vystrčil,zkutr a lezdo(_:_)

(22. 05. 2020 23:41)

PPP150W:A co vy? Který anál je váš slum?

(23. 05. 2020 00:11)

Solfernus: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(23. 05. 2020 10:30)

e.lesanova:Myslím, že Vystrčil by měl hlavně přestat prudit...celý Senát je naprosto zbytečné koryto pro zbytečné poli­tiky­....roz­dejte raději jejich nehorázné příjmy mezi zdravotníky...

(22. 05. 2020 22:32)

PPP150W:Jistě, zatím co Mynář a Nejedlý s Ovčáčkem, s příjmy jako celý senát jsou pro národ naprosto nepostradatelní. A to nehovořím o kausách a minulosti, která je provází. Kde hraničí vaše servilnost?

(23. 05. 2020 00:10)

tomik007:VRATJA tim hradem zmita - jako nudli v bande

(22. 05. 2020 22:00)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy