5. červen 2020
Svátek slaví Dobroslav, zítra Norbert
DISKUSE K ČLÁNKU

paralenka:To by ti lékaři nebo jejich veledůležité sestry museli ty telefony brát, pak by to možná šlo! Dovolat se je zkouška trpělivosti a popravdě, zatím se mi ani nezadařilo. Na vyřízení el. receptu jsem čekala marně, musela jsem kontaktovat maitele lékárny a toho doktorského impéria, nemít osobní známosti, asi čekám dodnes! A objednávkový systém na přesný čas? Na papíře, v reálu to akorát namíchne! Dvě hoďky žádný čas, pořadí přece určuje lékař, ne? Takže jen slyšíte ťukání z chodby pro vyvolené, pitomci sedí a zuří!

(23. 05. 2020 15:43)

Brichacek:Yje pekné dospet v roce 2020 k tomu že telefon je moderní technologie. Prostě študovanej človek to se pozna!!!!

(23. 05. 2020 15:31)

Stanislav indel:Tak u mého praktického lékaře to již roky funguje tak,že se pres internet objednám , a na tu danou dobu mě vždy přesně vezme. Ždné čekání, ordinace vždy prázdna. Taky jsme jako první využívali elekztonický recept a neschopenku. Lékař je moderní a velice schopný. Je o něj velký zájem,ale má plno.

(23. 05. 2020 15:18)

gurke:Ono bylo a asi ještě je zvykem objednat si pacienty a pak se čeká v plné čekárně hodiny i když člověk dostal pevný termín. Ony ty nány fakt nejsou schopný si ty termíny zorganizovat. Někdy jsou namyšlený a chovají se jak kdyby byly víc jak doktor. A to se dědí z generace na generaci už od totáče. Výjimku znám jen u lékařů kteří nespolupracují s pojišťovnou. Tam dostanu i kafe a typ kam si otom zajít na oběd.

(23. 05. 2020 13:14)

zkratik:felčaři to přehánějí,bojí se víc než obyčejný lidi.Jak to,že si někteří poradili a ordinovali i v době pandemie?Je to jejich lenost a v.y.c­.h.c­.a.n­.o.s­.t.

(23. 05. 2020 12:23)

naidka:U našeho zubaře se musí čekat dokonce na ulici, protože v čekárně mohou být jen dva pacienti, sestřička musí každému odemknout a zase za ním zamknout, je to blbákov, samozřejmě to na náladě v ordinaci nepřidá a ta by měla být - zvláště u zubaře - dobrá.

(23. 05. 2020 09:18)

starypes:Měli by přestat vymýšlet pí*oviny a ordinovat tak, jak jako lékaři mají a nesvádět všechno na nějakou pochybnou pandemii.

(23. 05. 2020 07:07)

kurna1:Je to dobrá myšlenka, teď jen záleží na tom jak se bude aplikovat. Co když se mi udělýá ze dne na den špatně, tak nebudu moci do čekárny a nebo nejdříve budu se muset objednat a pak se dostavit k vyšetření ??? V tomto čas ukáže

(23. 05. 2020 06:57)

kurna1:Jelikož k té kadeřnici není diskuse, tak činím zde. Tereza je asi mladá a neumí hospodařit. Pokud zůstanu bez práce, tak musím mít min. na 3-5 měsíců rezervu z kterou klidně bez starosti vyžiju. Pokud tomu tak není při vyhlášení nouzového stavu takto dopadne pouze s 1000,-Kč v kapse, tak až se z toho zmátoří a dostane, tak ať si hledá jiné zaměstnání a nebo se nad sebou docela vážně zamyslí zda je vhodná jako podnikatelka a nebo by se radšise měla nechat zaměstnat.

(23. 05. 2020 06:51)

Desterz:Vida. Stejný názor razí i naše moudrá a osvícená ministryně spravedlnosti Benešová. Tak proč stát drží ochrannou ruku nad cestovkami, aby nemusely vracet peníze? Ty nemají mít vatu? Anebo by se ukázalo, že sice mají pojistky ale pojišťovny by to nebyly schopné zaplatit, čili profláklo by se, že jsou to jen pijavice které spoléhají na to že nikdo moc plnění nebude chtít? Aneb kážeme vodu, pijeme víno?!

(23. 05. 2020 07:51)

poky-f:Pan Šonka na začátku pandemie navrhoval otevření pěti ordinací na jeden okres .Je to obyčejný narcis !

(23. 05. 2020 05:51)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy