31. květen 2020
Svátek slaví Kamila, zítra Laura
DISKUSE K ČLÁNKU

Gretka:No každý chce od pojišťovny hned auto, rodiče nemá? Ten co zplodil co je zač, stíhat za nezodpovědnost a ženy s kým spíte to víte? Toto stvoření je odkázáno na stát celý život a mamina nepřispívat do státní kasy taky nejspíš nebude, stále že na důchody nebude a co darovat auta atd. na to bude?

(24. 05. 2020 10:50)

nakobyl:Celkem pohledná baba a je sama? V Šumperku je těžké prosit o pomoc. To chce do Práglu. Tam se válí prachy

(23. 05. 2020 21:10)

kralovna-vsech-mori:Po tom podvodu s léčbou za 50 milionů už nedám nikdy na nic ani korunu. Klukům léčbu proplatily pojišťovny a z peněz co se vybraly nevrátili ani korunu. Takže vážená samoživitelko, poraďte si jak chcete a poděkujte rodičům těch třech Maxíků. Nebo jim zavolejte, třeba vám nějakou korunu pošlou.

(23. 05. 2020 20:52)

Prcar:K ničemu 👎

(23. 05. 2020 20:47)

Taxodxvedlex:Jak je možné,že maminka nemà nárok ani na auto od státu-ÚP na příspěvek?Mám dcerku se vzácným genetickým syndromem +TMR a auto na příspěvek màme-romstera.Ten sice na spec.kočárek,co teď budeme mít, má kufr jen tak tak,ale úřednice mi sdělila,že nyní na příspěvek na auto dostane každý se 4.stupňem bez dřívějšího dlouhého mejetkového posuzování v plné výši a na 7let.Lze prý i auto na příspěvek prodat,udat důvody a požádat o nový příspěvek.O pojišťovnách se vyjadřovat raději nebudu..Přeji hodně sil a něco málo pošlu také..

(23. 05. 2020 20:44)

frantacizek:mě by jen zajímalo, co ty naše pojišťovny proplácí.. O tom by měla být samostatná tiskovka.

(23. 05. 2020 20:26)

Taxodxvedlex:Celkově je to velmi ponižující

(23. 05. 2020 20:48)

sharp:Co proplácí? Léčení narkomanům, gamblerům, alkoholikům a podobným, kteří by si měli kompletně léčení hradit sami. Stát by klidně mohl pomoci i takto postiženým lidem, nemusely by se vůbec konat veřejné sbírky, jenže by nesměl hradit léčbu cizincům, kteří zde nezaplatí na pojišťovném ani korunu. Také je tu nesmyslný zvyk zvát cizince na drahé léčby, které platíme my všichni. A nejen to, ještě platíme pobyt jejich rodinným příslušníkům.

(23. 05. 2020 21:43)

Citronel:To je to z čeho by mi praskla rourka,proč pojištovna proplácí jen něco,proč něco jo a něco ne.To dítě je v takovém stavu,že musí stát pomoci jak jen to je možné a né jen na určitou dobu a né jen někdy.U dětí se nesmí hledět na to kde a kolik ušetřit.

(23. 05. 2020 20:24)

odetka:1.dubna 2015 jsem prodělala pro mě hooodně důležitou operaci, takže máme něco společného. Pošlu penízky

(23. 05. 2020 20:05)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy