2. červenec 2020
Svátek slaví Patricie, zítra Radomír
DISKUSE K ČLÁNKU

MartinVesely:Možná není stoprocentní jistota, že konopí pomáhá proti koronaviru, ale v rodině máme holčičku trpící na epilepsii, které pomohla cbd cannapio tinktura při snížení záchvatů. Žena ji užívá navečer proti nespavosti. Na pozitivní účinky proběhla už řada studií, kdo hledá, ten najde.

(02. 06. 2020 12:33)

Schlafenberg:To je sen každého piráta, vítače a sluníčkáře. Ještě se potom pářit s migranty

(21. 05. 2020 14:05)

Varhan Datlovi Frek:to Schlafenberg:heleď složka CBD ne THC nepleť si to .

mno tak můj lék a tato zpráva se shoduje v 1 složce . můj lék je 3 složkový ,tak vědci pohyb máte zpoždění cca 2 měsíce zpoždění o proti mě . schválně jestli se jim podaří udělat stejné molekuly jak mám já

(21. 05. 2020 14:45)

Varhan Datlovi Frek:haha já udělal lék, než se mi to všechno vyluhovalo cca 5. dubna kde jedna ze 3 složek je i marihuana.A chtěl jsem to testovat , ale na mé emaily z okolních laboratoří kolem Nového Jičína mi nikdo neodpověděl . takže 1 složka z mého udělaného léku by měla fakčit , mno 3 složka budou bobule bo jsou silné jinak sem místo nich užil jen listy,bobule budou uzráté až koncem srpna tak hezky v klidu se budu s tím připravovat na druhou vlnu. pak už laborky agel a spadiu kolem NJ nebudu emailovat a ihned budu bombardovat laborky v celém česku . já totiž kvůli tomu jsem od konce března skoro nespal jen hltal na snad všech webech v izraelských , amerických , čínských, francouzských, kde to bylo v angl. četl co se dalo zjistit po celém světě.

(21. 05. 2020 14:02)

balin:aktuality azet.sk:
Neexistuje žiadny dôkaz o pozitívnych účinkoch marihuany proti novému koronavírusu a tvrdenie pochádza z preloženej verzie satirického článku pôvodne uverejneného v španielčine. TASR upozorňuje na dezinformácie v spolupráci s tlačovou agentúrou AFP. V článku sa píše o tom, že skupina britských vedcov objavila možnú liečbu proti koronavírusu v zložke rastlín marihuany. Slovenská stránka Legalizuj.to uvádza aj zdroj článku, španielsku stránku cerebrother.com. Ide však o satirickú webovú stránku, ktorá publikuje vtipy, žarty alebo vymyslené príbehy.

(21. 05. 2020 13:13)

jardawork:Takže novinářská kachna vydávaná za pravdu. Takže nic nového, jen to dokazuje úroveň našich nezávislých investigativních novinářů.
Děkujeme a vážení novináři najděte si jinou práci, užitečnou a ne zbytečnou pro tuto zemi.

(21. 05. 2020 13:53)

profano:To to trvalo.

(21. 05. 2020 12:45)

ruda43:No nazdar,tak to Piráti asi vyhrajou volby..

(21. 05. 2020 12:38)

profano:

(21. 05. 2020 12:45)

Jirik-ta:No tak a je to za náma.

(21. 05. 2020 12:26)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy