4. červenec 2020
DISKUSE K ČLÁNKU

Daenerys the staffy:A víte že FCI neuznává "bojová plemena" jako skupinu nebo jako rozdělení psů? Tento název si pro ně vymysleli lidé, nikde to nenajdete jako oficiální název. Oni za svou pověst nemůžou, mohou za ní lidé a média která z nich dělají vraždící bestie

(14. 05. 2020 16:30)

Daenerys the staffy:Hej lidi, mohla bych vás o něco poprosit? Vy co o těchhle plemenech nic nevíte, laskavě o tom nepindejte. Akorát to štve majitele těchhle psů. A vůbec, proč je hned vraždit a zakazovat? To že někoho 100x za rok pokouše jezevčík je vám u p*dele, ale jakmile je to nějaké takové plemeno je z toho hned boro. Myslím že velkou vinu na odsuzování těchhle psů mají hlavně média. Stejně si myslím že tak 80% z vás ví o těch plmemech jen z těchto článků. Prosím vás, než napíšete nějakou takovou kravinu (např.: utratit tahle plemena, zakázat je a jejich chov,....), nejdřív si o nich a jejich historii něco najděte. Všechno je jen a pouze o výchově. (pejskaři a kynologové potvrdí). Mám takové plemeno a nedokážete si představit co to se mnou udělalo. Ani ne víte jak to umí zranit, *** a pobouřit jednu holku, natož nějakého dospěláka. A uvědomte si, že i 15ti letá holka z toho má větší rozum než vy. Doufám že si to uvědomíte a něco si o tom zjistíte.

(13. 05. 2020 11:05)

MrdejLachtanaDoUcha:Čokl jeden hnusnej. Utratit všechny tyhle bojový plemena!

(11. 05. 2020 17:36)

babickavenus:Psí kakání u polní cesty...bojové je vozidlo pěchoty, nikoliv zvíře... Každý pes dovede kousnout, neboť to, je psům vlastní. K té události, je to velmi smutné a chápu bolest chovatelky jokšíra. Druhá paní,to určitě neudělala schválně.Spíše než pokuta, do městské kasy, by byla lepší finanční kompenzace poškozené, aby si mohla paní, třeba pořídit nového pejska a trošku zmenšila smutek po předmětném...

(11. 05. 2020 22:18)

Radim Veselsky:Tebe by bylo potřeba utratit koko..

(12. 05. 2020 09:39)

macholdmax@...:Ty kretene debilní...psi za nic nemůžou..to majitel vždy zodpovídá za jejich chování a vůbec výchovu jako takovou..to jen lidi jsou ***..tebe bych nechal utratit abys nemlel hovna

(13. 05. 2020 05:43)

MrdejLachtanaDoUcha:Držte už huby všichni.

(13. 05. 2020 08:15)

Daenerys the staffy:Souhlasím s vámi. Zanedbám nebo podcením výchovu a pes mě logicky nebude poslouchat, ale jakmile má člověk autoritu a psa dobře vychová nemá s ním takovéto problémy.

(14. 05. 2020 16:21)

Daenerys the staffy:Vy o nich opravdu víte ho*no. Jinak by jste totiž věděl, že je vše jen o výchově a ne o tom jaké to je plemeno. Mějte trochu rozumu prosím, akorát se ztrapňujete

(13. 05. 2020 13:31)

MrdejLachtanaDoUcha:Drž hubu, vůbec těmle psům nerozumíš. Měli by ti je všechny odebrat.

(13. 05. 2020 23:10)

Daenerys the staffy:Mám s těmi psy taky zkušenost. Momentálně mám jen jednoho, ale dřív jsme je měli. Kynologii se věnuji 3 roky, mezi psy jsem od doby co jsem přijela z porodnice. Vážně si myslíte, že se psy nemám žádnou zkušenost? Než na něco reaguji, tak si to pořádně přečtu. Kolik psů máte vy? A jak dlouho a nimi pracujete?

(14. 05. 2020 16:04)

Daenerys the staffy:A víte že FCI neuznává "bojová plemena" jako skupinu nebo jako rozdělení psů? Tento název si pro ně vymysleli lidé, nikde to nenajdete jako oficiální název. Oni za svou pověst nemůžou, mohou za ní lidé a média která z nich dělají vraždící bestie

(14. 05. 2020 16:24)

Seruti: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(11. 05. 2020 00:03)

OlafKurefsen:Tohle by se mi nemohlo stát. Na čokly jsem vybavem a pitbul by po mé léčbě skončil s přeraženou páteří a rozdupanou hlavou na placku

(10. 05. 2020 22:41)

babickavenus:A hned poté, by byl jeden rozdupávač psích hlav, bez kůže obličeje..

(11. 05. 2020 22:24)

Daenerys the staffy:Přestaňte je tu už ku*va osočovat!! Zeptejte se nějakého majitele velkého plemene, a řekne vám že je to o výchově. Sakra přemýšlejte už!!!

(13. 05. 2020 13:33)

MrdejLachtanaDoUcha:Až budeš vědět o psech tolik co já, tak se spolu můžem bavit.

(13. 05. 2020 23:12)

Daenerys the staffy:Výborně, tak co kdyby jsme si popovídali?

(14. 05. 2020 16:05)

radim kalb:Tak jako kde jsme, pravidla snad neplatí pro všechny? Prostě si máte vodit psy na vodítku od čeho jsou asi psí výběhy, no přece na to aby se vám tam psy vyběhali. Sice ho paní měla vodítko no ale co? Měla mít i košík. Když ho neutáhne tak ať si ho nekupuje. Když se psem tak pokuď ho zvládnete, s vodítkem a s košíkem!!!

(10. 05. 2020 21:43)

mislivec:Ani vodítko toho moc neřeší, ono stačí takové psisko když vám dupne tlapkamy od bahna na světlé kalhoty. Potom je to "mazlýk" který to mislel dobře, jak vám oznámý jeho páníček a dá na srozumněnou že jste zlí a nelidský když si dovolíte pejsana servilně nepochvályt. Běda když něco namýtnete, to už nastupuje lidová garda na ochranu zvířat s paragrafem.

(10. 05. 2020 23:43)

mislivec:To nemluvim o soplech z tlami co některý experti stříkaj i bezkontaktně na solidní dálku.

(10. 05. 2020 23:45)

m.cz.maja@...:Je mi líto těch psů, obou. Je jasné, že jorkšír neměl žádnou šanci. Chyba slečny, že neudržela svého psa a neměl košík. Ale co si budeme nalhávat, kolik lidí vodí své malé psi miláčky na vodítku? Když jdu se svým psem ven, tak je pořád na vodítku, ale ty malé plemena jsou vzteklý a běhají kolem nás a štěkají. No a páníčci krafou a ještě pindají ať si jí držím. Tak kde jsme? Pravidla jsou jen pro ty psy, kteří jsou velcí od kolen nahoru? Všichni na vodítku a hotovo.

(10. 05. 2020 21:04)

mislivec:Bulika netřeba litovat, mněl krásný aderenalonoví zážitek a doma ho beztak pochválej. Pravděpodobně patří píchačovi té dívky a to bude hodně drsnej chlápek. Ten si svího pejsana urážet nenechá. Holce možná střihnul dvě výchovný držkovky ale bulíček dostal ke granulým bílou mišku.

(10. 05. 2020 23:56)

jelenovi:Smutny...tak snad ty mlady piculi urady napali celych 100 litru, aby se radne poucila

(10. 05. 2020 20:47)

mislivec:Život tomu kapesnímu vlkodlakovy už nikdo nevrátí.

(10. 05. 2020 23:48)

Pavla Kucerova:Když si někdo myslí že utáhne takového psa většinou se vážně plete, a ta paní tomu psovi ani nedala koš, je ještě opravdu mladá na to aby si koupila takového psa. A navíc člověk opravdu nevidí psovi do hlavy, takže když jde někdo ze psem tak říká jak nic nedělá tak to prostě pořád nemusí být pravda. Když víte že sotva uvezete plný kotouč tak si nepořizujte takového psa! A myslím že pokuta 100 000 Kč je opravdu málo. Když psa tak pořádný vodítko a koš!!!

(10. 05. 2020 19:50)

1pravda1:Předci pitbulteriérů se v Anglii v 18. století účastnili zápasů proti býkům (tzv. bull-baiting) a medvědům (tzv. bear baiting). Samotní pitbulteriéř byli až do roku 1976 převážně využíváni pro psí zápasy. Z tohoto důvodu se plemeno často označuje jako bojové. Ve zmíněném roce 1976 došlo ve všech státech USA k zákazu tohoto krvavého sportu.

Například Německo dovoz plemen jako americký pitbulteriér, americký stafordšírský teriér nebo bulteriér či jejich kříženců zakázalo. V Brazílii je od šesti měsíců věku povinná sterilizace pitbulteriérů. Portoriko zakázalo i jejich chov, držení nebo prodej.

(10. 05. 2020 19:01)

vanulka71: Historicky se opravdu chovali na zápasy, ale chování byli v rodinách s malými dětmi, před zápasem byli koupání a chystání cizím člověkem leckdy majitelem protivníka a byli cvičeni a vedení s láskou ale důsledně. Zápas pro ně byl sport atd. Problém psa je vždy na druhém konci vodítka. U velkého i malého. Pes není člověk a malý pes není dítě. Je to smečkový tvor a jde o to že vždycky čeká na páníčkovi reakci....jsou to milise***...jako ...jsi v poho tak já budu taky....nevím proč jsi nervózní ale pro jistotu budu držet všechny v šachu......a další věc je že 90 procent majitelů ani nenapadne vychovávat a socializovat malé psy...proč taky...moc neublíží v nejhorším je vezmeme do ruky...a to že permanentně vyvolávají konflikty, které se svezou na ty zabijáky....mám 50ti kg pitbulla. Malých psů si nevšímá zatímco oni nejen vrčí ječí a štěkají už na dálku. Jeden se za náma rozběhl a fakt před ním nebylo úniku. Můj pes na vodítku u nohy potichu. Malý dorážel dorážel až se mu zakousl do Předni tlapy. Popravdě já bych to malého provokatéra sejmula už dávno. Můj pes jen krátce zavrčel a buldockova hlava mu zmizela v tlamě. Celá...a to jsem si poprvé myslela, že je to v háji. Když dorazili paničci a můj pes otevřel tlamu , buldoček se oklepal a štěkajíc odběhl. Kdyby jo zabil, píše se o nás jako o bestii, takhle se nepíše o nikom a ničem. Takže i malý pes je pes....a každý pes udělá víc z lásky než že strachu. A dobře vychovaný Bull má doživotně duši štěněte. P.S. týrání není jen bití....nechat malé psy žít ve strachu, protože neví co v které situaci dělat a řeší štěkáním a útoky, způsobovat jim nadváhu, atrofii svalů nedostatkem pohybu, bolesti kloubů, zažívací potíže lidskou stravou a alternovat to oblečky a pelíšky a obojky a strojit je jako Barbie ...
Třeba jen štěkají o pomoc...mě osobně by hrabalo taky

(11. 05. 2020 10:04)

Daenerys the staffy:Máte pravdu, mám Americkou stafordici a mezi psy je úplně v pohodě. Je dost nasvalená, má velkou sílu ale je správně vychovaná a je to teda pose*ra. Na veterině nám v čekárně vylezla na klín když přišel jezevčík 😅😂😂

(13. 05. 2020 12:08)

1pravda1:Pejsek mu evidentně nic na dálku nedělal, přesto se kříženec pitbula na něho vrhl a rozsápal ho... štěstí v neštěstí, že si v té psí hlavě nevybral tu starší paní nebo nějaké dítě... tady vidíte, že do hlavy psovi nikdo nevidí, a má mít košík.

(10. 05. 2020 18:49)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy