2. červenec 2020
Svátek slaví Patricie, zítra Radomír
DISKUSE K ČLÁNKU

naidka:Přece nebudu platit za dovolenou, která se neuskuteční. Jiná situace by nastala, kdyby cílový stát naše cestovky podpořil, že se zájezd může uskutečnit. Např. v červenci se může odcestovat, ale klienti nechtějí riskovat, jak to tam bude po koroně vypadat a nebudou chtít na takovou dovolenou odjet. Jsem pro vouchery za zálohy, cestovkám to musí stačit, když žádné zájezdy pořádat nebudou.

(28. 04. 2020 16:25)

levandulova:Blue style se take predvel. A to jsem je mela za solidni CK.Odmitaji se se mnou bavit, zajezd jsem mela zaplacen, termin byl minuly tyden. Nedostala jsem zadne vyrozumeni o zruseni zajezdu, kdyz jsem jim psala, neodpovedeli. Vlada jim dala moznost na nas delat dlouhy nos.

(28. 04. 2020 14:48)

Schlafenberg:Některé cestovky jsou pěkný ksindl. Pozor na CK For line tour z Brna a Aquarius Adriatic z Prahy. Obě mají velké problémy a jsou v insolvenci.

(28. 04. 2020 13:32)

nakobyl:Tenhle zákon o doplatcích a voucherech byla od tvůrců a všech schvalovatelů silná prasárna. Nakonec o jejich triko nešlo. I na to musíme myslet při příštích volbách.

(28. 04. 2020 12:48)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy