Pondělí 28. září 2020
Zataženo, déšť 11°C
DISKUSE K ČLÁNKU


rexrothak:Pokud byl personál z jiných zemí,zřejmě odjeli domů ze strachu s pandemie a restrikcí na hranicích.Něco podobného bylo i ve španělsku.Zbytek zaměstnanců pak nestíhá.

(21. 04. 2020 05:04)

frantacizek:katastrofa, tenhle pouhý vir odhalí mnohé.. V Kanadě, to bych nikdy neřekl, tak vyspělá společnost. To jsou věci.

(20. 04. 2020 13:43)

Milan Šmid:Co tak kritici jako je kalousek,fiala další nicky včetně toho co má ty gule jak býk rychle do Kanady !!Všechny kroky jsou jasná podpora nadnárodních firem !!! Kde se denně vystřídají desetitisíce lidí !!!!! V těchto obchodech se prodává vše od potravin, textilu,bot,salátu, zahradní techniky atd !!!! A našinec musí mít obchůdek o rozloze 60 metru zavřenou a vice zavřeno !!!!To je asi řízená likvidace malých prodejen nebo co ???? Sklenářství s hypermarketu funguje i když tam chodí desítky tisíc lidí !!Ale sklenář kterému přijde deset zákazníku za den mohl otevřít až dnes !!!To nebere rozum !!Napřed likvidace hospod kdy stát ZAKÁŽE V SOUKROMÉM MAJETKU KOUŘIT PODÁVAT GULÁŠ NA DRUHY DEN KDY JE NEJLEPŠÍ ATD !!!! Proč stát netlačí na na bohaté proč pan kníže pan a další co mají dům o rozloze vice jak 60 m čtverečních na osobu povinnost ubytovat ve svém domě chudé rodiny a bezdomovce ??? Proč jen buzerujete chudé a střední třídu ???

(20. 04. 2020 13:03)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy