12. srpen 2020
Svátek slaví Klára, zítra Alena
DISKUSE K ČLÁNKU


zdenek43:zase HLTEJTE ?? informce a hlavne rady - k e c i od ODBORNIKU ala WHO atd. . . .

hlavne , ze se stale TI ODBORNICI??? poradne vzdy seknou . . . priklad za vsechny , psal se rok 2009 - PRASECI MEXICKA CHRIPKA - počet, který zaznamenala Světová zdravotnická organizace (WHO), přitom uváděl 18 500 obětí prasečí chřipky..... A SKUTEK !!!!!!!!!!!!!!!

Prasečí chřipka nakonec zabila mnohem více lidí - přes čtvrt miliónu - Pandemie takzvané prasečí chřipky, kterou v roce 2009 způsobil virus H1N1, zabila odhadem 284 500 lidí. To je patnáctkrát více, než kolik v té době potvrdily laboratorní testy. !!??!! počet obětí H1N1 může být ještě vyšší - až 579 000 lidí.

Původní počet, který zaznamenala Světová zdravotnická organizace (WHO), přitom uváděl 18 500 obětí prasečí chřipky. To ovšem byli jen ti, jejichž úmrtí právě na tento typ viru potvrdily laboratorní testy. Sama WHO tehdy varovala, že jde o hrubé podcenění, protože nebyla započítána úmrtí lidí bez přístupu ke zdravotnímu systému, a také proto, že virus není pokaždé zjistitelný, i když na něj člověk zemře.

Prasečí chřipka nakazila první známou oběť v centrální části Mexika v březnu 2009. Do dubna se virus H1N1 dostal do Kalifornie, a pak se rychle rozšířil po celém světě, kde vyvolal obavy a místy i paniku.

Testy všechno neodhalí
Podobné zjišťování prostřednictvím laboratorních testů je běžný standard, ale každý expert přiznává, že laboratořím uniká víc případů, než kolik jich zachytí. Jedním z důvodů je skutečnost, že "někteří lidé, kteří se nakazili prasečí chřipkou, nemají přístup ke zdravotní péči",.... Tím dalším je skutečnost, že virus není ve všech případech v těle po smrti zjistitelný.

(14. 04. 2020 00:38)

rudne:WHO na celé čáře zklamala a teď chce zachraňovat svoji reputaci pouhými kecy na koledu,protože žádnou ideu ani plán nemá. Vyhozené peníze na tuto organizaci. Jak
Trumpa nemám rád tak v tomhle s ním souhlasím

(13. 04. 2020 22:23)

goral: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(14. 04. 2020 10:42)

frantacizek:já myslím, že WHO, která tohle vše spoluzpůsobila s Čínou, by měla vážit každá doporučení k téhle záležitosti. A kouknout se na příklad Německa, které vše zvládá naprosto ukázkově..Nemůžeme se jako společnost nechat paralyzovat každým virem na několik let. WHO mě zklamala asi nejvíce, ale aspoň jde vidět, jak je politikaření nebezpečné ve všech sférách lidské existence.

(13. 04. 2020 21:20)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy