12. červenec 2020
Svátek slaví Bořek, zítra Markéta
DISKUSE K ČLÁNKU

Kolotuk:Nyni je videt k cemu je cela slavna EU.Na dve veci,nahov...a na nic.Jen by nas ty kravky po klimakteriu buzerovali.Vcele s Van der Lejnovou!Apropos mezi ty vysokoskolaky pocitate i ty ze soukr.skol? Kde je ze vseho nejdulezitejsi zaplatit skolne!

(14. 03. 2020 22:31)

Kolotuk:Eh buzerovaly..

(14. 03. 2020 22:32)

mislivec:Tak že bureš lže neni nic novího a že to teď EU pěkně zavaří za ty zhacené dotace je tutofka. Jde jen o to, jestli se z nějkého čobola v Bruselu po. s erou nebo spíš ne. Takže se z něj budeme muset po s rat mi.

Ad oxygene: Ten Primule je fakt divnej. Asi jel po Kenovi, ten mu dal košem, tak se teď cpe na jeho fleka. Nejpozději až zavřou obchoďáky tak povie: terazki som ministrom.

Jestli by nejúčinnější v boji proti viru nebylo spíš zavřít úřad vlády a vybraná ministerstva a nařídit jim dvacetiletou karanténu.

(14. 03. 2020 21:53)

Kozomrd:Tanky do ulic a zřídit lidové milice. Ke zdi postavit všechny co byli na lyžích a obnovit lidové soudy. Všechny vysokoškoláky vyhnat do ulic chytat ten vir do čepic. Premiéra Babiše jmenovat českým císařem. Hranice obehnat dráty a do Německa přes plot katapulty střílet všechny muslimy a Číňany co tu máme. Několikrát jsem již nabízel vládě své poradní služby. Zatím mi bylo řečeno, ať čekám. Že mě povolají

(14. 03. 2020 21:23)

roko77: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(14. 03. 2020 21:49)

mislivec:Máte eště uniformu LM v šatníku? Nenávist k vysokoškolákům mnohé napovýdá

(14. 03. 2020 21:56)

xiiioma:Bureši, s těma hraničníma kontrolama jsi to podělal. Nejdříve necháýš ty hňupe do republiky nekontrolovatelně najet 1500 lidí a pak začneš teprve provádět kontroly.

(14. 03. 2020 20:26)

Diginka:Zado jistě jsi tak slušný a pracovitý jako tvůj vůdce, s tebou se diskutovat nedá. Ty jsi jistě jeden z těch co jim komouši vymyli mozek idejemi o Velké zemi , kde zítra již znamená včera, kde se jen bohužel brambory sazené dnes vybírali už zítra, protože byl hlad. kobliha je opravdu velký manažer, když nezajistí lékařům ani potřebný materiál a ti musí ošetřovat beze slova nemocné. Jsem ráda, že jsem na druhé straně, nerada stojím s blbci v jenom šiku.

(14. 03. 2020 19:48)

oxygene.p: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(14. 03. 2020 19:44)

zada:Pan premiér Babiš, pan prof. Prymula a celá vláda je to nejlepší co nás za poslendích 30 let potkalo!!! V době krize, která se nedá zastavit vědí co a jak aby to posithlo život co nejméně lidí. Je každému slušnému člověku jasné,mže svět po koronaviru nebude procházka rajskou zahradou a ůže nás všechny ( a to myslím celý svět) čekají těžké časy se alespoň nějak vrátit do "blahobytných" časů, kdy je práce a pohodový život. Remcalové a vlastizrádci budou vždycky. Ale já jsem přesvědčen, že naše vláda je skvělá, že dělá pro občany co může. Děkuji premiérovy, je to skvělý krizový a strategický manažer. Lepšího nemáme!! ČT je ubohost sama!!! Pane premiére díky i za to, že v mimořádné situaci jeste stále s námi slušnými a pracovitými občany!

(14. 03. 2020 19:37)

kusinda1: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(14. 03. 2020 19:58)

hejhej:zada: výstižné !!!!

(14. 03. 2020 20:07)

Diginka:http­s://ww­w.re­flex­.cz/cl­anek­/roz­hovo­ry/100­223/pr­ymula-nakazenych-budou-v-lepsim-pripade-tisice-zrejme-naridime-nosit-rousky­.html?­utm_s­ource­=www­.sez­nam.cz­&utm_m­edium=­sekce-z-internetu

a už je tady další z týmu chytrých. KDE JE VZÍT??? opravdu tým, jeden za 18 a druhý za 20 -2!

(14. 03. 2020 19:06)

Diginka:konečně jednou řekla pravdu, nebila se v prsa, že jen já Já Já něco dokážu a Já jsem ten vyvolený, ale pokorně a pravdivě řekla co jsem udělala a co jsem zanedbala.
Zanedbal toho dost, bohužel. Jenže jsou lidi, kteří nikdy pokorně a pravdivě nemluví, nepřipustí jiný názor , a to je právě on. Jako nepřipustí a nepřizná nikdy pravdu o svém synovi, o jeho hnízdě, o tom, kolika lidem ublížil, ani teď nám neřekne pravdu , ale vystupuje jako největší zachránce, ale je to zase ta jeho estébácká lež.
Moc se mi líbí, že vy ho uznáváte a přesto se dá s vámi diskutovat, alespon se mi zdá.

(14. 03. 2020 18:56)

_zacotomame: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(14. 03. 2020 18:47)

Diginka:http­s://ww­w.fo­rum24­.cz/js­me-jako-rukojmi-zavreni-v-letadle-ktere-ridi-neschopni-a-psyc­hopa­ti/?ut­m_sou­rce=ww­w.sez­nam.cz­&utm_m­edium=­sekce-z-internetu

Čtěte a přemýšlejte u toho. Přemýšlejte, zda je pravda, co říká Kobliha o zajištěnosti, nebo jen kecá, jak bylo zvykem když vládla strana a mocná vláda.
Lidem STB nikdy věřit nebudu.

(14. 03. 2020 18:15)

Diginka:každý si může udělat názor sám, ale když má prostor ve Veřejnoprávní TV pan Kobliha, může ho mít i jiný, Jedná se o Veřejněprávní TV a lip bych to neřekla:
http­s://ww­w.fo­rum24­.cz/vl­ada-umi-jen-zakazovat-zavirat-hranice-a-omezovat-svobodu-efektivne-pomahat-neumi/­?utm_s­ource­=www­.sez­nam.cz­&utm_m­edium=­sekce-z-internetu

(14. 03. 2020 18:00)

verka1:Ochranné pomůcky nemají lékaři a sestry, firmy chtějí ještě vydelat peníze za roušky, hnus, chtějí aby se lidé nakazili.

(14. 03. 2020 17:40)

_zacotomame: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(14. 03. 2020 17:39)

hejhej:zacotomame:
A blbečci si honí svoje ubohé ego tím, že plivou na vládu a pana premiéra a nazývají ho hloupě a trapně Burešem. Drahoše také nazávají Basem,Kocába Mukem a jin. kteří jsou vedení ve svazcích Stb. Fakt je ten s blbecem se těžko hovoří a diskutuje, především s těmi, kteří nic nedokázali, jenom kritizují.

(14. 03. 2020 19:17)

zada:

(14. 03. 2020 19:39)

Diginka:Tak co dělá? Pokud by lékaři měli ochranné pomůcky včas, moli být zdraví, místo toho jsou nemocní a ***y to nezasáhlo. (starej pes , hej hej a další). Proč nemají v nemocnici a lékaři na příjmu dostatek desinfekce, roušek a potřebného materiálu? Pokud se stane něco jim, kdo nám pomůže, ***i určitě ne. Ti se budou bít dále za svého vůdce, jak je super a možná jim dá i koblihu, aby si zavřeli hubu.

(14. 03. 2020 17:33)

Diginka:pan Kobliha dělá akorát to, že si dělá reklamu před národem a boje se v prsa, jak to zvládá. Proč nemají zdravotníci zajištěnou desinfekci a roušky??? Proč se o to už dřív nepostaral. Zavírá školy a obchody, protože bacil už je tady a něco dělat musí, co udělala s chytrákem Nejedlým, co se vrátil z Číny a hned si to namířil do restaurace. Proč nepromluví v TV hlavní hygienik, ale Vojtěch, který kváká akorát to, co mu Kobliha podsune. Nezajistil pro lékaře a zdravotní personál vůbec nic, jen blbečkům tluče do hlavy svoji schopnost, aby ho příště zase volili.

(14. 03. 2020 16:57)

starypes:Ty budeš ještě větší kráva než Merkel a to už je co říct.

(14. 03. 2020 16:59)

hejhej:Diginka: Chudáku

(14. 03. 2020 17:16)

kusinda1: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(14. 03. 2020 20:01)

montevideo:Nesnáším debily, kteří sami nedělají nic a jen kritizují premiéra a jeho ministry. Chtěla bych je vidět na jejich místě. Já zejména Andreje Babiše a Adama Vojtěcha obdivuji.

(14. 03. 2020 15:39)

Evka4:Andrej Babiš situaci zvládá skvěle. Má kolem sebe lidi, kteří jsou rozumní a problematice rozumí. Nechtěla bych být na jeho místě. Tolik starostí a ještě útoky od všemožných šmejdů, od EU až po přiblblé komedianty. Moc mu držím palce

(14. 03. 2020 14:40)

NECHCEME_BABISE:Já bych také nechtěl být na místě člověka, kterému hrozí kriminál.

(14. 03. 2020 14:49)

hejhej:Evka4:
Blbečci budou stále kritizovat a nadávat. Vláda zvládá situaci , řeší podle situace, ale hňupové buď nechápou, nebo svými natvrdlými mozky nemůžou.

(14. 03. 2020 15:18)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy