7. srpen 2020
Svátek slaví Lada, zítra Soběslav
DISKUSE K ČLÁNKU

kratochwilova:Vy mate vsichni taky cost...nejdriv necourejte se venku a Pak zase - nedelejte paniku a zasoby,chodte do kramu kazdy den...kdybyste radsi udelali v TV instruktazni video,ktery by co chvili bezelo,jak SI udelat doma rousku!!!!!!!!

(15. 03. 2020 06:17)

soorry:Zboží se kupuje ve velkém protože: 1. zavřeli v OC restaurace, lidi nemají kde jíst, tak musí vařit doma. 2. pokud na ně padne karanténa, tak musí mít doma nějakou zásobu, nemohou jít nakupovat. 3. děti jsou doma ze škol, tak se musí vařit doma. Tak prostě se musí nakoupit, aby bylo z čeho vařit a co jíst. Ve vesnicích, kde nejsou obchody, máme zásoby doma, nemůžeme jezdit pro každou věc extra. P. Babiš to myslí dobře, že je zásob dost, ale tohle mu uniklo.

(14. 03. 2020 19:45)

starymlok:Tu blbou roušku si může každý doma udělat sám.Vezmu kus hustého plátna,napustím roztokem Sava 1 ml/10 l vody.10x vyšší dávka se používá na desinfekci studní a úpravu pitné vody.
A můžete vyrazit ven.Efekt trvá 1-2 hod.než rouška uschne.Při dalším výletu¨za nákupem použijte stejný postup.Plátno nemusíte měnit.Vím o čem mluvím,jsem letitý chemik a tento způsob používám roky.
Vědí to hygienici i lékaři.Tahle panika s nedostatkem roušek nahrává jen výrobcům a spekulantům.Moje tvrzení si můžete ověřit na každé láhvi Sava.
9 ml Sava /1m3 vody.

(14. 03. 2020 18:52)

wp2t: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(14. 03. 2020 20:18)

brugal:Nic by se nestalo - 1m3 vody je 1000 litrů a v poměru,který ten génius prohlašující že je "letitý chemik" doporučuje je to 2,4 kapky Sava na 10 litrů vody. Tak prostě jen neškodně pobíhá někde po nákupáku s hadrem namočeným ve vodě.
S těmi jeho poměry(9ml/1m3 vody) by celou ČR ochránily před koronavirem 3 láhve Sava.

(14. 03. 2020 22:37)

paralenka:Dát si tohle na obličej, mají kožaři kšeft non stop, nebudou stíhat. Nemyslím, že je to fajn nápad.

(14. 03. 2020 23:00)

kusinda1: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(14. 03. 2020 17:47)

brugal:Co udělal kromě zavírání a zákazů? Zařídil dopravu potravin důchodcům domů? Už jsou pro ně roušky a dezinfekce?Zavřít hospody,kina a divadla by zvládnul i Pepek Vyskoč.

(14. 03. 2020 18:16)

8vox8: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(14. 03. 2020 18:38)

starymlok:Brugal,ty hlavo vymaštěná, každého,kdo by mi doručoval potraviny, bych vyrazil jako poteciálně nakaženého,nebo zloděje.

(14. 03. 2020 18:56)

brugal:Takže pro důchodce,které koronavirus zabíjí,je podle tebe lepší,když budou chodit bez roušek mezi hodně lidí na nákupy? Jako z pohledu vlády je to lepší,ušetří se na důchodech,pro politiky jsou penzisté jen neproduktivní zátěží rozpočtu.

(14. 03. 2020 19:22)

paralenka:To naštve, on mi to Andy nedoveze osobně domů? Tak nic, nechám to na hejtmanovi, ten už to řeší. Vy jste blázen, kraje i města mají krizové štáby a daleko lépe umí zmapovat místní situaci. Mimochodem, nechtěl byste mi nosit nákupy za dveře, ty tři patra bez výtahu s nákupem ... No co, respirátory mám, roušky s nano filtrem taky, gel, mýdlo... plnou lednici i mražák, nebýt toho Londýna, kam tedy v pátek nevyrazím, (za to může kdo, Andy?) měla bych houby, nesnáším paniku.

(14. 03. 2020 23:09)

brugal:Spíš bych řekl,že jste pologramotná nebo máte jen problém pochopit psaný text. Napsat mi,že jsem blázen a pak potvrdit(kromě těch zbytečných keců) co jsem napsal je úsměvné.

(14. 03. 2020 23:20)

paralenka:Naopak, vy nechápete, že těžko všechno zařídí vláda, jsou i další články ve státní správě a samosprávě, které mohou máknout! K čemu mají lidé roušky, když je nenosí? Za celou dobu jsem potkala v MHD jednu studentku, co jela s kufrem za mámou, s rouškou na obličeji. K čemu všechna opatření, když pečivo rukavicí brali v Lidlu dva lidé, jeden polda a já. Je to ***ech, kteří nemusí nic a mohou všechno, ne o Babišovi! Ale havloida s mozkovou dysfunkcí těžko přesvědčit.

(14. 03. 2020 23:34)

mckenzie:Babiš řekl, že není důvod se zásobit a další den obchody kolabujou a jsou všude prázdný regály. Je fajn, když lidi věří premiérovi

(14. 03. 2020 17:10)

diskutujici:Kdyby nebyli nekteri paka a krecci, tak by zbozi bylo.

(14. 03. 2020 17:45)

kusinda1: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(14. 03. 2020 17:49)

BoziMilda:Tak když někdo 7 let veřejně lže, občas se podřekne a sám se usvědčí, ráno vehementně vyhlašuje opak toho, co plánoval včera, tak se pak nemůže divit, že mu mnozí nevěří, že mluví pravdu. To za prvé. Za druhé, spousta lidí doma standardně nemá zásoby na 14 dní, tak si je teď musí udělat, pokud očekávají karanténu, příp. se do ní sami preventivně uzavřou. A za třetí, jak je v článku zmíněno, děti jsou doma, mnozí mají home office, takže se doma vaří a jí podstatně více než dříve. Premiérovi nevěřím, ten je mimo, ale věřím, že nadnárodní firmy fungují podstatně lépe, než tahle vláda odborníků. Lidi teď budou pár dní šílet a dělat zásoby a pak zůstanou doma a v potravinách bude běžný provoz.

(14. 03. 2020 18:36)

wp2t: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(14. 03. 2020 20:19)

BoziMilda:To určitě ty wole. Andy žvaní, ale roušky nejsou, respirátory není, testy nejsou, peníze na strategický rezervy nejsou, protože to zajišťuje ta jeho vláda odborníku. Zatímco řetězce maj jídla pořád dost , ačkoliv je lidi vazli už potřetí frontálním útokem. Oni totiž řetězce dostávají peníze za to, že lidem dokáží dodat jídlo a jiné zboží, které potřebují, zatímco ten co řídí stát jako firmu bere prachy z daní, takže se na státním rozpočtu neschopnost jeho a jeho podřízenejch neprojeví. Navíc nadnárodní řetězce opravdu bojují, jídlo je, benzín je, mobily fungují. Nebo chceš, aby bojovaly víc, třeba aby ti v Lidlu změřily teplotu a nařídily karanténu ? To je úkol vlády, tohle zajistit ty antibruselský pomatenče.

(14. 03. 2020 22:13)

vaber:Kalousek zavřel vepřín v Letech, tak co vepřové maso? kdo nám ho prodá? i největší blevajzy v konzervách z Hamé se nakonec dobře prodají,

(14. 03. 2020 14:53)

marmat:http­s://na­kup.i­tesco­.cz/gr­oceri­es/cs-CZ
Žijete v blízkosti velkých měst?
Nabízíme dodání do druhého dne ve většině větších měst již od 69,00 Kč za dopravu.
Žijete ve vzdálenějším místě?
Nabízíme dodání během několika dní i do vzdálených míst již od 99,00 Kč za dopravu.

(14. 03. 2020 11:30)

Amsihex: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(14. 03. 2020 11:41)

marmat:Platí trolly tento pán ???? i TAK VYPADÁ TROLL tzv. na úrovni
seznam/ZPRÁVY 10.20
Komentář:
Chcete důvěřovat vládě? Nedívejte se na tiskovky s Babišem
FILIP HARZER

(14. 03. 2020 11:16)

8vox8: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(14. 03. 2020 18:39)

marmat:Tady trollí parta "jako lehký úkol"-šíření fejků absolutně NEZVLÁDLA....
Mají nás za stejné "BAŠŤOUNY"......

(14. 03. 2020 11:11)

ouou:Vykupovat potraviny je magořina. Nevím kde to ti zoufalci skladují, asi na chalupách a chatách. Pozitivní na tom je snad to, že zemědělci zajásají, hraboši se z polí stáhnou do těch špajzek

Jediné co lidé potřebují a co mít nikdy nebudou jsou respirátory a gely. I ten gel se dá oželet, respirátor je základ.
A ten základ chybí a ani ho nikdo neřeší

(14. 03. 2020 11:00)

marmat:ouou:
Ale ale ale....otevřete si weby ....je toho MOC...skoupeno a "napáleno" !!!
10x i více.
Babiš jako první odmítl poslat letadlo do Číny s tímto materiálem...skoro před měsícem...
za to "sklidil" A vyslaly ho/LETADLO soukromé firmy NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ???

(14. 03. 2020 11:20)

marmat:To, jak se dosud nepoznaného MALÉRU bravurně zhostila vláda...
(Babiš v tandemu s Havlíčkem a experty našimi i světovými)
je KONCERT...
Ranní tiskovka
PŘEDVEDLA UKÁZKOVĚ POSEDLÉHO NOVINÁŘE, KTERÝ SLIZCE A 100% ÚTOČNĚ VYSTARTOVAL
na premiéra Babiše...Toho pána si najděte...neukázali jeho mikrofon a tvář...
Minář to nebyl...ale skoro ! Skandální provokatér

(14. 03. 2020 10:52)

ma-ka:Morávek at vrátí diplom. V nejisté době je moudré opatřit si tašku jídla, protože to zcela racionálně znamená, ze nejbližší tri dny nebudu mit hlad. Jen hlupák čeká v současné době s nákupem, az ten hlad fakt má, a oni mu mezitim zavřou supermarket u nosu nebo bude stat v kilometrové frontě. Babiš ma zásob dost, ale běžný člověk ne.
Taky Moravek asi neví, co.to hlad je. Pro spoustu lidi ke to navíc zdravotní problem, kdyz nemuzou jist primerene.

(14. 03. 2020 09:42)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy