4. červenec 2020
DISKUSE K ČLÁNKU

latecia:Ten kdo si mysli ze k cukrovce se lidi proziraj- zjistete si o tom neco driv nez zacnete soudit druhe.
Nemoci jako stitna zlaza, hormonalni nerovnovaha, stres, plus dalsi nemoce a geny samotne staci k tomu aby se obevila i u cloveka co ji zdrave.
Naopak vegetariani k tomu maji sklony pze neji dostatek proteinu ve strave cili konzumace samotnych karbohydratu s omackou ktera miva vyssi gi tomu pomuze a pak to mohou zavinit i sami rodice, prarodice co cpou do decka dorty, cokolady, bramburky, kolu, decko nema rozum, v nacti si to nikdo nepripousti.

To ze ma nadvahu muze zpusobovat ta stitna zlaza, hormonyx pokud je vyssi Estrogen chronicky tak se tuk neda odbourat ani kdyby drela 5 hodin denne v posilovne.
Prosimvas prestante tu druhe soudit nevite neznate. Starejte se o svuj cukr sam.

(11. 03. 2020 12:45)

holahej:Škoda času tohle od diabetičky číst, nehodnotné info

(11. 03. 2020 08:54)

bjuno:paní má viditelně ještě jednu nemoc o které však neví a to je prázdná hlava.... Jako s rizikem diabetu po rodičích se pro jí do absolutní nadváhy - už to svědčí o tom, že má tu kouli na krku jen pro to, aby jí do toho krku nepršelo... Jsem diabetik cca 35 let, tak vím velice dobře o čem tato nemoc je... Ještě si tady uvede že se ani neřídí dietou, já bych jí ty injekce dal k plné úhradě - to by se asi vyjadřovala a snažila jinak.... přivodila si to sama vlastní nezodpovědností, tak ať se léčí za svoje....

(11. 03. 2020 08:47)

fido2:No, je mi vás líto...nevím, kdo má prázdnou kouli na krku.

(11. 03. 2020 10:08)

ivalen:

(11. 03. 2020 12:22)

frantacizek:díky Lucie za Vás a hodně zdraví do dalších let, inteligentní lidi tahle republika zoufale potřebuje..

(11. 03. 2020 08:25)

bublina55:Opatření, která se přijímají jsou v pořádku. Jinak bychom taky mohli dopadnout jako v Itálii (jak se vyjádřil jeden z italských novinářů, kde byla situace na počátku podceňovaná). Ale kdo ví, jestli tak stejně během nějaké doby nedopadneme, ale aspoň je snaha to celé nebezpečí minimalizovat nebo aspoň oddálit.

(11. 03. 2020 08:17)

cenzorplesku: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(11. 03. 2020 07:22)

frantacizek:ano, inteligentní lidi tahle republika zoufale potřebuje..

(11. 03. 2020 08:25)

zada:Paní "diabetičko", nechte si královské rady!!! Kdyby nebylo našeho zdravotnictví, tak tady už nemusíte mezi námi být! A nebo by vás to stálo majlant! Já vám přeji hodně zdraví, ale nic není přehnaného! Jsou tu staří lidé, jsou tu děti a mladí lidé s nízkou imunitou. Tohle kvákání jste ssi nechala určitě zaplatit! "Nebojácní lyžaři" taky tvrdili, že j e vše přehnané i když v Itálii a Číně umírali stovky lidí!! Jděte k čertu paní!!!!

(11. 03. 2020 06:55)

bjuno:

(11. 03. 2020 08:48)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy