7. červen 2020
Svátek slaví Iveta / Slavoj, zítra Medard
DISKUSE K ČLÁNKU

rokoradkokota: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(21. 02. 2020 11:03)

carlae:já to tak černě nevidím. Ono stačí se kouknout, kolikže nakupujících se v těch "výtečných výprodejových " kšeftech braků nachází. V Brně se usadili na hlavní třídě, ale kupujících, v kteroukoliv dobu poskrovnu. Tak by mne zajímalo, jakpak se jim to vyplatí a co vlastně prodávají, aby na ty maxi nájmy vydělali.

(21. 02. 2020 10:10)

verka1:Velké řetězce mají třeba po Evropě hodně obchodu a tak na nájmy vydělají, někde obchod vydělává a někde vydělává míň. Prodavačky mají minimální mzdu.
Podle mě je módní trh s oblečením, obuvi presycen.

(21. 02. 2020 11:59)

magda111:Primark si dělá PR těmito články, ale je to hodně uhozené .... Praha se má bát jednoho obchodu na Václaváku??? Popravdě neznám nikoho, kdo by jezdil do nějakého Primarku v Německu nebo dokonce do Rakouska?! Dnes je lidem celkem jedno jestli za obyč. kousek dají 200Kč nebo 300 Kč atd.... největší poptávka je po značkách a to jim Primark nenabídne .....Lidé jsou dnes ochotní utratit hodně peněz, ale chtějí značku! Obchod na Václaváku je navíc nešťastná volba - zaparkovat se tam nedá, lidé dnes chtějí obchod kam si pohodlně dojedou autem a ne se kodrcat mhd ..... nafouknutá bublina!

(21. 02. 2020 10:08)

8vox8: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(21. 02. 2020 11:44)

verka1:Primark je velká konkurence a hodně zákazníků se tam bude stále vracet. Škoda že v Brně až za 2 roky.

(21. 02. 2020 07:19)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy