28. květen 2020
Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián
DISKUSE K ČLÁNKU

tulip:Rybička...V roce 1968 či 89,jsme se povinně o velké přestávce,museli procházet pod pergolami naší školy v Jahodové ulici.No a dva spolužáci se nějak nepohodli.Nikdo z nás,ani z dozorujících pedagogů,nic nezaregistroval.Až když jsme přišli do třídy IX.C;nesl se třídou hlas: P.......k píchnul H......u nožem do p....e. Ale myslím,že to vyřešila nějaká důtka od paní ředitelky Blanky Filipové,maminky naší dnešní slavné spolužačky.Ale teď,po padesáti letech,Pepík má už p...l zhojenou.

(22. 02. 2020 13:36)

bobeszchaloupky: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(22. 02. 2020 13:06)

lynx:Těmi rybičkami se chlubí? Není čím. Našel jsem starou rybičku z komunistických let. Po důkladném vyčištění se krásně leskne, byť čepel není nerezová a není už ve 100%ní kondici. Koupil jsem si novou rybičku v kamenném obchodě. Na obalu nálepka se sedmiletou zárukou. Osadil jsem ji kroužkem Victorinox (Nechápu, proč kroužek nemá.) a připnul ji na klíče. Po necelém roce zmizela povrchová úprava a po třech letech se prostě rozpadla. Když jsem se e-mailem zeptal v Mikovu, proč má jejich rybička o tolik horší střenky, než ta za 2,50 Kčs, nedočkal jsem se odpovědi. Jsou trapní s rybičkami i s celou svou produkcí. Co šlo, to okopírovali od Švýcarů a a ta měkoučká ocel čepelí nožů je prostě k smíchu.

(22. 02. 2020 11:26)

kukuku:Ilustrační příklad, co se mělo udělat po roce 1989. Místo kupónové privatizace modroptáčnickými zloději - státní podniky nechat tak, jak byly a počkat, které z nich se chytí a které zkrachují.

(22. 02. 2020 09:16)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy