3. červen 2020
Svátek slaví Tamara, zítra Dalibor
DISKUSE K ČLÁNKU

pic mic:Stavét se tu pobočky rozhodně vyplati,insight tymy to zajiste v obou mestech dostatecne proverily a lidi to proste,kvalita nekvalita, afroplakaty nebo stiny ve vyprodeji za euro tady chteji. Velky boom najezdu do centra Prahy a pak Brna par mesicu potrva a pak zase prijde neco dalšího novyhp co nas bude zajimat.Takze Primarku zdar a tesime se,za budeme travit v kolonach do centra abychom chytli sobotni slevy! Doufam,ze na parkovani se v ramci projektu tak myslelo preci nebudeme tahat ty tasky metrem

(19. 02. 2020 23:49)

offline:Hmm, dva a není to málo Antone Pavloviči?

(19. 02. 2020 20:10)

verka1:Bude přePrimarkovano ve střední Evropě. Něco se tam dá vybrat a koupit, tak jako v každém obchodě.
Vyplatí se dál stavět nová obchodní centra, stopshopy v každém okresním městě? V dnešní době většinou se objednává z eshopu.

(19. 02. 2020 19:14)

Sibyla:Navštívila jsem ho celá natěšená (z referencí) v Anglii a nevybrala jsem si žádné oblečení ... obchod pro nenáročné na kvalitu a nejspíš pro sociálně slabé
Koupila jsem si tam pouze stíny za 2 libry, jinak nic.
Ale potom byl výprodej v NEXT a tam jsem si koupila kabát, dvě halenky, dvoje šaty, pyžamo z neuvěřitelně jemné a příjemné bavlny a ještě pár drobností.

(19. 02. 2020 19:06)

illyria:Já jsem dopadla podobně, před vánocemi jsme byly nakupovat v Drážďanech. Já raději jezdím do Polska na nákupy, ale kamarádka chtěla do Primarku... Tak sem byla natěšená, přece jen sem o Primarku už dost slyšela... Noooo a bída. Zboží málo druhů, za to ve spoustě kusech... Třeba kabáty asi tak 5 střihů, každý ve třech barvách a 10ti kusech od každé velikosti... Všechno v hnědé, tmavě zelené nebo velbloudí, okrové... Žádné barevné... Trička bez nápadu... Za to všude vyseli plagáty různých "afroněmců"... A novoněmkyně v burkách a ověšené taškama s řvoucíma dětma... Takže jsem si koupila gumovou koupací čepici a vonný olej... Nooo, znova už do Německa nepojedeme... Zlatí Poláci...

(19. 02. 2020 19:14)

oxygene.p: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(19. 02. 2020 20:09)

Loanna Sattler:My to zas máme nejblíž do Primarku do Vídně, tak jsem se taky nechala dcerou přemluvit, a přesně, jak říkáte. Hrabárna pro socky, klienti jen araborakušané a Češi, původní obyvatelky jen prodavačky. Koupili jsme pár triček, zbytek za to cenově nestál. Mně to stačilo, a přeji klientům v Praze a Brně krásné hrabání.

(21. 02. 2020 10:40)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy