13. červenec 2020
Svátek slaví Markéta, zítra Karolína
DISKUSE K ČLÁNKU

Jeennn:A podle Vás vytáhnout někoho jak dobytek z auta a nechat slepce uprostřed silnice, kde jezdí auta je v pořádku? To je řešení? Trochu myslet by chtělo....

(19. 02. 2020 11:41)

verka1:Nechat paní sedět uprostřed silnice je jak kdyby ji chtěl aby jí nějaké auto srazilo nebo zabilo. Hnus.

(19. 02. 2020 12:11)

HledacPravdy:No, určitě tam nějaké riziko bylo, na druhou stranu byla to nějaká vedlejška, kde stejně řidič musí jet pomalu, protože neví, jestli mu tam nevlítne pod auto dítě, pes, nebo nějaký řidiče nezačne vycouvávat z parkovacího místa. Takže to riziko nebylo velké. Kdyby jí vyhodil někde na nějaké silnici 1. třídy za městem a posadil jí doprostřed pruhu, tak je to jiná..

(19. 02. 2020 16:14)

oxygene.p: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(19. 02. 2020 12:39)

Ocicko:Ty jseš kráva.

(19. 02. 2020 13:30)

andreas:...já jsem na straně paní, a na blití je mi bohužel z vás...

(19. 02. 2020 13:31)

verka1:Do taxi prý nesmí pes a do bus, vlaku může každý pes.
Tady jde vidět jak se taxikář choval k nevidomé ženě a jak se chovají v nemocnicích k takovému pacientovi? Sestry ráno donesou na stolek léky a snídaní a odejdou pryč a přijdou až když je oběd. Takže ostatní pacienti z pokoje se musí o takového postiženého pacienta postarat!
Koupání v nemocnici? Sanitární sestra vykoupe pacienta možná tak za 5 dni. Prý nemají čas a málo peněz!
Kdo je zdravotně nemocný nevidí, neslyší a špatně chodí radši do nemocnice nechodit, nebo ať vaše rodina každý den chodí na návštěvy a svého příbuzného vykoupe a převleče oblečení.
Sanitky prý taky nechtějí těmto nemocným napsat.

(19. 02. 2020 10:52)

panchovilla:Ovšem ani my kteří vidíme,nevidíme co se dělo v taxíku.Vidíme jen jak taxikář tahá tu ženskou a psa ven a ona začala řvát.Co tomu předcházelo vidět není,protože video tam nezačíná.Třeba to byla přehnaná reakce,ale ani slepí nemají právo si dělat co chtějí a chovat se jak chtějí.Znal jsem takového magora na vozíku,co najížděl lidem na chodníku na nohy.No třeba se pletu.

(19. 02. 2020 10:50)

jezidedek:schrneme to do jednoho bodu taxikář je ubohý čur.k!!!

(19. 02. 2020 10:16)

satanas: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(19. 02. 2020 10:15)

Hujerka:Taxikář je sedmilhář,nebo nevidí,jako ta nešťastná paní. Vyhodit ho a nezaměstnat na dlouhou dobu. Asistenční psy můžou i do nemocnice. Doufám,že se k tomu postaví majitel správným směrem.

(19. 02. 2020 10:00)

Viera Vaov:Co to je za blbost!Paní měla vodícího psa !ten svého majitele může následovat všude !D potravin,obchodu ,nemocnice i do letadla!takový je zskon.!pan si má nejspíš nastudovat vše o vodících psech !dobře udělali že ho vyhodili svaz invalidů teď může po něm ještě požadovat pěknou sumu za psychickou újmu .ten řidič byl fakt pako

(19. 02. 2020 09:28)

naidka:Přesně tak. Lidi si pletou asistenční psy a vodicí psy. Asistenční psi nemohou všude, zato vodicí mohou:
Stravovací zařízení: Restaurace, jídelny, kavárny, občerstvení, školní jídelny.
Dopravní prostředky: V autobusu, trolejbusu, tramvaji a vlaku právní úprava výslovně zaručuje přepravu pouze vodicích psů. V případě asistenčního psa se musí vyjít z obecného zákazu diskriminace.
Zdravotnická zařízení: Nemocnice, porodnice, polikliniky a lékařské domy.

(19. 02. 2020 09:50)

vendulala:A nebyl to žádný taxikář, ale řidič sdílené přepravy.

(19. 02. 2020 09:12)

mirushkac:Milá paní vendulalo. Ať už ji řekl cokoliv neměl žádné právo ji takto vyhodit z taxíku.byl k ní nadměrně brutální.asi jste to video vůbec neviděla.navic si představte že ta žena nevidí.slepecky pes se nepovažuje za psa ale jako za zdravotní pomůcku.takze všude kde psi nemůžou tento pes může.to znamená že se na něj nevztahují stejná pravidla jako na psy.jak víte ze taxikář nelže? Pokud vím tak paní řekla první že žádá o přistavení jiného auta. Dle mě řidič taxíku se to snaží otočit aby nebyl v tak špatném světle.jen nedomyslel že všichni už viděli video a četli výpověď paní.a můžete se ho zastávat jak chcete ale být poblíž já tak mu rozbiju hubu a ještě mu dojebu auto. Do smrti by nezapomněl jak se má chovat k nemocným nebo postiženým lidem. Myslím že by jste mluvila jinak kdyby se to stalo vám. Tím spíš kdyby vás hodil doprostřed silnice nevidomou bez pomoci a paní byla stopro dezorientovaná.je zázrak že ji nesrazilo auto což by mohlo mít fatální následky. Kdyby paní chtěla mohla ho i udat za pokus o zabití.

(19. 02. 2020 09:54)

ufounka:Naprosto s vámi souhlasím

(19. 02. 2020 13:41)

vendulala:Nabízel jí zavolat jiné auto, které ji odveze i se psem, to jste nečetli? Vždycky je to jinak,než noviny v prvních řádcích podají,abyste toho chudáka mohli odsuzovat nebo hned věšet. On si měl zjistit jak se věci mají dřív, než ženskou pustil do auta a jednat slušně. Nevěřím ale,že ji povalil na zem,spíš si sedla sama.

(19. 02. 2020 09:07)

PavelSki:V prohlížeči Vám nefunguje video ?

Ještě, že to je natočené, Vy byste byla jinak dobrá advokátka gaunerů. Ale, jo, také práce a maj se dost dobře.

(19. 02. 2020 09:35)

blecktajp:Za prve nemel nechat pani se psem nastoupit. Tezko mu slepa a dezorientovana zena se psem bleskove skocila do auta driv, nez se stacil vzpamatovat. At uz si pak v autě rekli cokoliv, to co nasledovalo, jak ji vyrval z auta a hodil doprostred silnice a pak odjel, to je neomluvitelne. Fakt masakr. Stacilo zavolat mestaky a vsechno by se za par minut vyresilo.

(19. 02. 2020 09:49)

Hujerka:Vy jste asi taky slepouš,video bylo jasné a srozumitelné,paní nevyhodil? tak ona ,,chudák,, spadla sama

(19. 02. 2020 10:02)

jetela:Ten kdo ji objednaval taxika, mel rict, ze pojede i pes. Taxikar ji nemel neurvale vyhazovat.

(19. 02. 2020 09:04)

PavelSki:Všude s předpisech se píše ....."kromě asistenčních psů nevidomých lidí". Náhubek, MHD, atp.

I kdyby ho nechtěl vzít, tak slepou paní násilím vyhodit doprostřed silnice, je prostě na kriminál.

Násilí a pokus o zabití.

vendulala:Soukromá doprava není MHD.

(19. 02. 2020 09:08)

Viera Vaov:Když auto přijelo tak snad ten řidič viděl že paní je nevidomá a má u sebe psa!tak že ji měl než nastoupila do vozu říct že ji nevezme.a jinak pokutu v žádném vozidle nedostane když přepravuje nevidomého z jeho asistenčními psem.to ten člověk lze!

(19. 02. 2020 09:31)

mirushkac:Tady nejde o MHD.je jedno jestli je to soukromá firma,je to veřejná vyhláška. A jelikož Uber vybírá za přepravu peníze je to přepravní společnost.a to že čtěte část zákona o preprave osob v MHD neznamená to že je to zákon jen pro MHD 😉 nevím čím uvažujete ale hlavou to fakt nebude

(19. 02. 2020 10:00)

jarabak:Měla vystoupit, když ji k tomu vyzval. Tím spíš, že je slepá, by na takovou výzvu měla reagovat a ne se nechat vyhodit z auta.

(19. 02. 2020 09:12)

moudivlacek:jakékoliv omluvy a výmluvy by mu neměli pomoct, když jsem viděla na videu, jak tu paní vytáhnul z auta a hodil na zem jako pytel brambor, to je NEOMLUVITELNÝ. Taxikáři pořád protestujou a jsou to zloději až na půdu. Takhle zacházet s nevidomým je humus nejvyššího kalibru!!!

One Max:Tento nebude z těch co protestují, bohužel změnou zákona 111/1994 došlo ke sloučení smluvní přepravy a taxislužby pod jednu skupinu, toto není taxi tak jak by se mohlo z pojmenování zdát... Proč nezavolal policii, odhadem 80% řidičů z řad Boltu nemá veškeré potřebné dokumenty, pokuty by jako vozidlo taxislužby nedostal, protože asistenční/slepecký pes má výjimku, nejedná se o zvíře (byť jím je) nýbrž o kompenzační pomůcku. Tedy než začnete křičet že taxikáři jsou xindl, zamyslete se zdá ten xindl nedříme spíše u těch "levných aletrnativců" jenž pokřivují trh

PS: a ne nejsem taxikář

(19. 02. 2020 09:31)

Jan Brandis:Myslím, že taxikáři jsou především zloději. Hlavně ti pražští, vždyť to je pořád něco. A podporuju levné alternativce, tohle byl ale vážně blb.

(19. 02. 2020 09:53)

mirushkac:Taxikáři jsou Xindl. Zrovna nedávno jsem svého kamaráda Asiata posílala taxíkem domu. Svezli jsme se s ním kousek a on pak pokračoval domu. Byl úplně opilý.jeste jsem dala taxikáři adresu a řekla jsem aby mu po cestě nikde nezastavoval.ten taxikář se mě zeptal jestli má kamarád pak na zaplaceni.rekla jsem že jo. Že se nemusí bát protože peněz má dost.byl pěkně neprijemnej ten taxikář.pak mi volá cca za hodinu ten kamarád že mu chybí v peněžence 18000.kdyz jsme šli do taxíku peníze ještě měl z taxíku šel rovnou domu.ja věřím tomu že ten taxikář využil situace kdy kámoš byl totálně na plech.uz jsme tam volali a taxikář tvrdí že mu platil tisícovkou.coz mu měl správně ještě vrátit.pochybuju že taxík z Bulovky na Prosek stojí 1000 Kč.kamarad když přišel domů měl peněženku dokonale vyluxovanou.nemel tam ani korunu

(19. 02. 2020 10:11)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy