24. červen 2019
Svátek slaví Jan, zítra Ivan
DISKUSE K ČLÁNKU

nadeje74:Hledá se vůbec Anička? Už je mi to podezřelé, navíc moje 9ti letá dcera měla ve škole přednášku Policie ČR. Po přednášce se děti mohly policistů zeptat, co je zajímá a když se děti ptaly na Aničku, policista jim odpověděl, že ta už se asi nenajde. Ani se nedivím, v zýhle zemi.
Vždzť se proboha nemohla propadnout do země?! Policie mluví jen o samém embargu-aby ne, když neví nic, tak nemůže nic říci.
Přeji, ať se Anička v pořádku najde!!!!!!

(21. 02. 2011 22:14)

sabartnok:taky mě štve, že už se nic neděje. Přitom (snad) mají hlavního podezřelého stále pod dohledem a doufám, že vědí, kde je, protože jestli se jim ztratil, tak to je už v háji navždy, ten jediný může k případu ještě něco říci, když Aničku viděl. Lhal na detektoru, zdržoval se v tom místě dlouho, na jejím batohu zanechal stopu DNA.
Takové ticho k případu, o kterém je toho známo hodně a je mediálně zajímavý, opravdu nechápu. Nechápu ani média, která nebombardují policii. Já, kdybych byla vyzvána, že sem ohu zeptat na něco policisty, zeptala bych se, zda něco ještě podnikají a zda je Ota stále vyšetřován...

(23. 02. 2011 05:42)

nikola1234:To je vrchol. PARCHAT JEDEN. Takovou naději dal rodičům a ted se našim soudům může tak akorát smát!!!To jsou teda zákony...

(21. 02. 2011 17:08)

pejsankova: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(21. 02. 2011 19:09)

muchojka:NO,TY VO..LE,VIDIS TO!!??A TOHLE JE NENAPADLO!!!!

(22. 02. 2011 04:47)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy