30. březen 2020
Svátek slaví Arnošt, zítra Kvido
DISKUSE K ČLÁNKU

5pedro.cai...@...: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(18. 02. 2020 11:40)

1pravda1:Já jsem čekala, že se ozve otec Lucky, který na ni poctivě platí a dozví se, že alimenty jsou prochlastány. V manuálu bylo jasně, třikrát týdně chlastačka do noci, a ráno se přemlouvá i soused, aby malého odvedl do školky. To by mě zajímalo, jestli se s holkou někdy učila, že šla na prodavačku, ta o děcka neměla vůbec zájem, jen o chlast. Nechat dokonce při výměně 18 měsíční holčičku na starost celkem malých kluků, neuvěřitelné. Děcka bylo to poslední, co ji zajímalo.

(16. 01. 2020 17:16)

zkratik:je vidět,že mámě je u (_:_),že nezletilá dcera bydlí sama s přítelem.Tak jako jí bylo u (_:_),že nechala čtyři děti samotný doma a šla chlastat

(16. 01. 2020 16:48)

Petra Nmcov:Ženy dajte se dohromady. Musíte o sebe dbát a chovatse jako žena a ne....

(16. 01. 2020 15:57)

karambol:co dělá sociálka alimenty patří dívce a ne alkoholické špíně to děvče je chudák a tu její vypitou mámu humus nakopat!

(16. 01. 2020 14:46)

Viera Vaov:Ta ozralecka fuchtle si udělala z vlastní dcery otroka
Zdarma ji sloužila.bez kapesního bez lásky hnus.a to jí povedená matinka dala tři tisíce na chod domácnosti na celý měsíc.a z tím musela vyjít.No šle hlavně že na chlast bylo.poprve řeknu že ta mladá Tomka vše štíhlá byla šikovná pracovitá.

(16. 01. 2020 14:33)

loft:Poprvé jsem musel prohlásit, že tato romka byla daleko rozumnější, než ta alkoholička a mimořádně hloupá Lucka. Sama začala po chlapovi jet, vnucopvala se mu, chtěla po něm "puusinky", tak je dostala. Působila to na mě tak, že by i ráda, aby ju přefikl, ale neměl se k tomu, tak začala trapácky mluvit o tom, jak o ni stál. Pí-a jedna. A ten její je evidentní hloupej moula. K dveři se také nechovala hezky. Je silně sebestředná, prolhaná a HLOUPÁ !!! Ta Romka byla sympatičtější !!!

(16. 01. 2020 13:57)

sazava:Málem ho tam prefikla a pak dostala strach, že to starej uvidí v TV tak takto začala svádět na Vlastu

(16. 01. 2020 13:36)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy