10. srpen 2020
Svátek slaví Vavřinec, zítra Zuzana
DISKUSE K ČLÁNKU

franta15:Umím si docela představit jak bohém Homola říká své dcerce. Lauro vyplázni jazyk, budeš se fotit. Nebo že by jí to poradila Darina? Každý rodič by byl takovou fotkou okouzlený.

(21. 02. 2011 08:23)

santakauz: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(20. 02. 2011 16:54)

nora20:s takovou mrchou ! Každá druhá ženská je 10x lepší než Dara Rolins !

(20. 02. 2011 16:51)

anka:je to skvele, ze se jako rodice dokazi dohod­nout­....­.pro­toze at budou mit partnery jakekoliv v zivote.....az do konce zivota budou oba rodice Laury....

jen se mi nelibila poznamka: "On Matěj moc dobře ví, že tím hloupým flirtem, o kterém jsem se veřejně dozvěděla nejen já, ale i dva národy, přišel o mě a o Lauru,“ - prisel o Daru jako parnertku, urcite ji hodne ublizil - ale neprisel o Lauru. To je mozna Darino prani, ale malou by do sporu a sve nastvannosti tahat nemela.

(20. 02. 2011 16:14)

kacota: je to fajn, že sa dohodli, bodaj by to bola pravda...Ved už tých škandálov a trapasov bolo akurát dosť...od obidvoch...
Táto situácia by mala každého len tešiť...Keby sa vadili, Darina by malú nechcela dať, Homola by nejavil záujem, alebo podobne - potom by sa mohol niekto pohoršovať...Ale toto je konečne pozitívna správa po dlhej dobe...

(20. 02. 2011 16:35)

lo2f:.....

(20. 02. 2011 16:02)

andulaanca:Rolinsová nebo Rolincová? I když je to jedno. Stejně je to umělá ženská. Rty. Nos. Prsa. Břicho. Vše předělané. Mně byla a je nesympatická. I když, jí to asi žíly nerve . Ale je to zajímavá zpráva, že se budou střídat o dítě. Snad to budou říkat na všech televizních kanálech. Co když někdo nemá internet a nedozvěděl by se

(20. 02. 2011 15:26)

bozimlyn:Co takhle úsměv manželky a dcer , které přišly o to nejcenější jen díky Vaší jízdě?
Jim zbývá jen smutek a dlouhé čekání na dobu, jakmile příjde spravedlnost a manžel a otec bude očistěn od křivárny a lží,která byla rozpoutána pro záchranu Vaší popularity.
Pozůstalá rodina ten list určitě neotočila.......
Berte v patrnost, že boží mlýny melou pomalu, ale jistě!! To by se Vám líbilo, že vezmete někomu život a budete se denně ukazovat v TV a dělat rozhovory, jen se zviditelnit!! Vážená paní "Darinko", jako každý občan by byl řádně odsouzen, tak odsouzení čekáme i za Vaše zabití, nezajímá nás, že jste tzv. celebrita.

(20. 02. 2011 14:56)

pejsankova: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(20. 02. 2011 14:40)

mumla:Dokud je Laura malá, tak jí je vcelku fuk, u koho jak bude, ale neumím si to lítání představit, až bude ve škole. Chudák malá, to bude zmatek.

(20. 02. 2011 13:22)

pejsankova: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(20. 02. 2011 14:41)

kacota:a nebolo to MR náhodou u táty ?? v dodávke ??

(20. 02. 2011 15:29)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy