19. únor 2020
Svátek slaví Patrik, zítra Oldřich
DISKUSE K ČLÁNKU

3ouss@...:Hledám přítele nebo přítelkyni pro virtuální sex zdarma. Tento web zřídka navštěvuji. můj pravidelný profil, moje fotky a videa jsou zde http­://fre­exxx­.x251­.best

(18. 02. 2020 12:37)

e.lesanova:Vždycky nějaký "dobroděj" v rámci vlastního byznysu k nám "natáhne" něco, co k českým tradicím nepatří...vánoce, Mikuláš atd. bereme jako akce pro děti a ty mají "problém" i našimi, celkem neškodnými čerty....Krampusáky zde vidět fakt nepotřebujeme a za "maskou" se skryje kdejaký šmejd...

(11. 12. 2019 14:50)

Jana Z:Ohledně napadení si vzpomínám na můj případ není to tak dávno, jen dva roky zpět. V tu dobu mi bylo 24. Ano dospělá ženská, ale na tohle nikdy nezapomenu.
Přijeli jsme s přítelem, že si to tam užijeme a místo toho, jsem byla dost v šoku, jeden z těch ožralu že skupiny Krampus přeskočil zabránu a sesvihal mě, během chvíle přiběhla ochranka a i s přítelem ho poslali pryč ode mě. A organizátoři víc dohlíželi na to, aby zábrany neprelezali. Když šli další kolo já byla u organizátoru už s přítelem a opět se stalo to samé. Ale tím stylem, že ho pak vyloučili, protože tohle už bylo moc u na ně! Brečela sem bolesti a záchranáři mi museli nohu ošetřit, měla sem ji do krve pomlacenou a nemohla sem dojít pak ani k autobusu, který nebyl tak daleko. Už nikdy bych na tohle nesla!!!!!!!!
Trauma z toho mám doteď....

(11. 12. 2019 08:36)

Vargamell:To co tuto píšete je naprostá lež to video někdo sestřihal aby čerti byly za viníky, ale video co k němu předcházelo už někdo z čistá jasná smazal šlo o to že kolem 10 polomacenek kopalo a mlátilo jednoho z 10 krampusaku potom až když si toho ostatní banda všimla tak se bránila a já bych tyhle ***y řezal řetězem od rána do večera

(11. 12. 2019 08:20)

Petr lesinger:Na videu byli krampušáci etnický vyhraněni.Asi jim masky dodaly odvahu projevit svoje skutečné mínění o multikulti společnosti.

(11. 12. 2019 07:57)

mbmb:neprijemny zvyk ,opilci v anonymite terorizuji deti i dospele ! rusivy element vanocni atmosfery.Take v Praze na Staromaku utekla atmosfera diky Techno hudbe

(11. 12. 2019 07:51)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy