17. únor 2020
Svátek slaví Miloslava, zítra Gizela
DISKUSE K ČLÁNKU


BABISE_NECHCEME:Dnešní demonstrace na Václavském náměstí v Praze za odstoupení premiéra Andreje Babiše (ANO), kterou pořádá spolek Milion chvilek pro demokracii, odstartuje vlnu protestních akcí po celém Česku. Potrvá až do 19. prosince.
Akce začne v 18 hodin. Pokračovat bude hlasitým pochodem centrem metropole na hlavní nádraží. Organizátoři proto vyzývají veřejnost, ať dorazí vybavená píšťalkami, trubkami, bubínky – čímkoliv, co dělá pořádný rámus.
Pořadatelé oznámí na Václavském náměstí termín dalšího velkého protestu v Praze a několik termínů akcí zcela nového formátu. Například 16. prosince proběhnou protestní akce po celé republice, kromě Prahy a krajských měst, a 19. prosince se naopak uskuteční demonstrace pouze v krajských městech, vyjma Prahy.
V tiskové zprávě spolek Milion chvilek napsal, že protesty svolal kvůli eskalaci premiérových skandálů a kvůli odmítání je řešit, a to jak Babišem samotným, tak i jeho ochránci ve vládě. Cílem je jednoznačně odmítnout chování premiéra i jím ovládané státní správy a oslovit s požadavkem na Babišovu demisi co nejširší veřejnost.

(10. 12. 2019 07:34)

starypes:Jó, v regionu rázovitém se neříká nadarmo - cyp jak hřib.

(10. 12. 2019 06:26)

e.lesanova:Ono už to začíná být jedno...ani jeden z TOP09, ODS, Pirátů. STAN by neprošli zkouškami z morálky, zato mohou aspirovat na nejlepší kandidáty křiváctví, podrazů, udávání, napadání, vulgarit...a ve finále se požerou navzájem

(09. 12. 2019 23:49)

Bystrozraky1:Babko rychle zavři slepice,kůůůrvy blbý a zlodějský potáhnou z Prahy.

(09. 12. 2019 23:22)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy