22. únor 2020
Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk
DISKUSE K ČLÁNKU

1elalfy.f4@...: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(18. 02. 2020 12:46)

Peter Peter.:TAK Andrej Premiére kdy rekneš lidem pravdu z Miloš Zeman jak je to z EXEKUTORY že to je pouhý biznis okrádání občanů o majetky jinak zpráva pro ty tupci co volí Piráty Politická strana piráti drží basů a napomáhají v okrádání občanů EXEKUTORY tzv Sněhulak oni piráti teď lidé občané okrádají všechny zavřít do kriminálu ***i.

(06. 12. 2019 20:30)

jjusa:Je pravda že opozice se potřebuje Babiše zbavit chtějí okrádat jak dřív a Babiš jim vadí.Proto ho museli udat EU a zároveň rozhodl Zeman o čapáku aby to nezvládl a odstoupil,ZASE SE TO NEPOVEDLO ale divadlo je teď na druhé straně

(06. 12. 2019 20:44)

mascula:špíno socko chudá zadlužená, dluhy máš platit, pak by na tebe nechodili exekutoři

(07. 12. 2019 19:11)

dama_s_kosou:Monika neměla nic říkat, se synem je to totální lež, Čapí hnízdo chtěla dcera a moje evidenční číslo agenta taky nesouhlasí.

(06. 12. 2019 18:56)

janova:Představím si, že ukradnu milion, když se na to přijde, tak to vrátím. No a pak už jenom budu řvát, že jsem nevinná. Proč by mě trestali, když jsem lup vrátila?

(06. 12. 2019 18:50)

fimiz:Já mu taky nic nevěřím, stačí ho vidět, LHÁŘ. Divím se Monice že si na sebe takového vzala do života, brr.

(06. 12. 2019 17:43)

tomik007:Asi zcela kachni zhaludek

(06. 12. 2019 18:13)

zdenekksevratil:Sám Babiš je jedna velká lež. Ve skutečnosti je to tajný agent KGB a jmenuje se Andrej Štefanovič Babišenko

(06. 12. 2019 17:36)

mord:Tenhle ničemný ulhaný lump oligarcha dosáhne toho, že se bude říkat: "Lže jako Babiš"

(06. 12. 2019 17:24)

fimiz:Ono už to občas tak funguje.

(06. 12. 2019 17:46)

8vov8:Kydy a pindy Bureško, nezahladíš co každý ví nebo tuší. Tvoje křivá prasečí oka mluví nahlas.

(06. 12. 2019 17:21)

tomik007:V P.L. jsou dobre czlanky o pravdepodobne budoucnosti UJOFERTU

(06. 12. 2019 16:50)

8xov8:Bureši,Přešov ti hoří-hoří ,pomáhej a neslintej po bulvárech.

(06. 12. 2019 16:48)

8xov8:Podkarpatská Rus je historický názov územia, ktoré sa z prevažnej časti rozkladá na území dnešnej Zakarpatskej oblasti Ukrajiny, čiastočne na území dnešného Prešovského a Košického kraja, aj tu má koreně Andrej Babiš.

(06. 12. 2019 16:54)

8xov8:Nešťastné děti, babíšata.Monika na bolavou slinivku nevypadá.Měla zůstat HERODES, kam to přibyla, Bobek, Babiš.

(06. 12. 2019 16:39)

8xov8:Bureš

(06. 12. 2019 16:41)

tomik007:MONCZA dostane Nitriansku drzkovu

(06. 12. 2019 16:30)

binddy:Ale, ale, kolik pak se nám to tu slézá voličů opozice, to je vážně zvláštní, jak se urputně snaží. Potřebujete přetáhnout voliče na svou stranu, asi máte hodně mizerné volební preference,není to tak? 😁 A od kdy čtou takoví machři z Letné bulvární blesk, no to je přece pod vaši úroveň, ne? Vy přece uznáváte jen servery Forum 24, Svobodné forum, neovlivní.cz se Slonkovou, Milion chvilek a ČT, tak co děláte tady? A pokud vám povolil pirátský primátor demonstraci v tuto předvánoční dobu, tak je to špatný primátor. Na václaváko je vánoční atmosféra, vánoční trhy a stánky, zvýšený počet turistů a vy si dovolujete tam demonstrovat.My pražáci si to nepřejeme, budete blokovat václavák, pohodu, předvánoční nákupy a také metro.Běžte si demonstrovat do svých měst a nebo alespoň bokem na tu letnou, kdybych mohla, tak bych vás z Václavského náměstí vykopala do jednoho.

(06. 12. 2019 15:37)

8vox8: to je správné slovo občana hlavního města..souhlasím s tebou a jsem za

(06. 12. 2019 15:44)

anonym01_:Take tentokrat budeme vsichni na Šumavě volit p.Babiše!

(06. 12. 2019 15:23)

binddy:I v Praze je nás mnoho, co budou volit p.Babiše. Praha zdraví Šumavu!

(06. 12. 2019 17:01)

qtek:Děti jsou pro Babiše na prvním místě, nemocného syna neviděl rok a půl.

(06. 12. 2019 14:08)

8vox8:..a co jako? Za jedno je to daleko, za další je dospělý...já jsem taky neviděla svoje děti rok..co je ti do jeho dětí??!!

(06. 12. 2019 15:38)

zdenek43:aa dokola .... hlavne, ze se STARA a brani RODINU ..... NOOO a KDO tu rodinu dotoho zatahl ..... kvuli tomu , aby vysal od STATU od nas vsech 50. milionu korun ........ farma mezitím vrátila, takže bilance této věci pro Česko je plus 50 milionů - kdyby to bylo TAK CISTE tak by nic nevracel

+++ odvíjel v rámci Agrofertu, respektive jeho nemovitostní dceřiné společnosti Imoba. Právě ona koupila pozemky a zchátralou zemědělskou usedlost, ze které měl být areál vybudován. Imoba byla zadavatelem projektu areálu Čapí hnízdo, na ni je vedena veškerá projektová dokumentace k areálu i jednotlivým stavbám, dokončená v létě roku 2007.... Mateřskou společností Imoby byl v té době holding Agrofert. O několik let později Andrej Babiš Imobu z Agrofertu vyčlenil, což už je ale jiný příběh. Stále však vždy byl a je jejím stoprocentním vlastníkem.

Připomeňme jen, že Imoba ani Agrofert by vzhledem ke své velikosti o žádnou dotaci pro malé a střední podniky žádat nemohly.

Na přelomu roku 2007 a 2008 nabírají události rychlejší spád. Regionální operační program Střední Čechy vypisuje výzvu na podání žádostí o dotace v oblasti Podnikatelská struktura a služby cestovního ruchu. Čas na podání žádostí byl od 20. prosince 2007 do 29. února 2008.

V téže době se v příběhu objevuje další firma z holdingu, ZZN Agro Pelhřimov. Až do podzimu roku 2007 to bylo malé s. r. o. patřící pod jednu z mnoha firem Babišova impéria. Na konci roku mění ZZN Agro formu a stává se z něj akciová společnost. A v únoru 2008 je do obchodního rejstříku zapsán nový název (Farma Čapí hnízdo), změna vlastnické struktury (dvacet akcií na majitele) i nové obory podnikání, související s cestovním ruchem.
Na konci února pak podává Farma Čapí hnízdo žádost o dotaci.

,,Já osobně jsem nikdy nebyl akcionářem ani vlastníkem Čapího hnízda. Stejně tak v době podání žádosti na evropskou dotaci v roce 2008 nebyla žádná firma Agrofertu akcionářem nebo majitelem farmy Čapí hnízdo,“ uvedl Babiš na svém facebookové

(06. 12. 2019 14:07)

verka1:Dříve v občanské nauce ve škole se děti učí o Klausovi a učitele ho vychvalovali to byla 90' léta minulého století. Teď každý na něho nadává! Klaus je hajzl, podvodník...Měl sedět ve vězení.
Babis to má teď těžký v politice. Ukažte ostatní podnikatele kteří čerpající dotace tak jak Babis. Je nezverejnite protože nejsou vidět, nejsou v politice.

(06. 12. 2019 13:56)

ProtiZeman:Přesně tak. Kdo umí, čerpá dotace a legálně využívá mezery v zákonech. A jen Babiše za to chtějí trestat. A co ti ostatní?

(06. 12. 2019 14:19)

zdenek43:ano .... soudruh-StBak Andrej BABIS - bURES VYKRIKUJE ... ze se vlastne nic nestalo a jeste Ceska republika prisla k 50 milionum ..... TO JE TA UZASNY o b l b o v a c i MANEVR soudruha Burese.

takze , byl tak hladovej a k tem 3,4 miliardam jeste chtel 50 milionu - Akdyz se na to prislo - tak vratil tech 50 milionu a Cechum jeste predklada, ze je vlastne zachrance - spasitel ....... TOOO, ZE TO TVRDI - to rika neco o jeho NATURE-POVAZE ,,,, aleeeee smitne je, ze mu to zerou volici , ze mu to zere spodnich 10 milionu obcanu CR.

..... bilance této věci pro Česko je plus 50 milionů. - dotaci, kterou ale farma mezitím vrátila, takže bilance této věci pro Česko je plus 50 milionů. Tak snad budeme na nule. Já jsem nic neudělal a považuji to za absurdní kauzu,“ uvedl Babiš ......

NO HLAVNE ZE SE TAK NECHOVA k spodnim 10 milionum . . . tam okamzite vypali TUCNOU POKUTU .......

++ Nevydala účtenku na 15 korun. Trafika dostala pokutu 15.000 korun - Finanční správa provedla kontrolu EET u malého podnikatele. Za nevystavenou účtenku v hodnotě 15 korun a nezaevidování platby mu byla uložena pokuta 15 000 korun. ... 1letá brigádnice podle Podnikatelských odborů kvůli překlepu a zazmatkování nezaevidovala prodanou krabičku Tic Tac v hodnotě 15 korun...

++ Nezaúčtoval koláč, dostal pokutu 11.000 korun - V prosinci 2017 si provozovatel krnovského Krámku u radnice postěžoval ve facebookové diskusní skupině „Perly z činnosti Finanční správy“. „Tak a je to tady...za koláček za 10 korun 11 000 korun od stolu...nechutné…,“ napsal a přiložil kopii dokumentu z finančního úřadu .....

Finanční a celní správa od zavedení elektronické evidence tržeb (EET) 1. prosince 2016/18 provedla 160 113 kontrol a uložila zhruba 12 950 pokut za 128,3 milionu korun.... Nejvyšší byla 400.000 korun - Při kontrolách pracovníci finanční i celní správy zjistili 40 347 prohřešků. Nejčastěji šlo o nevystavení účtenky, nezaslání údajů do systému EET nebo neumístění informačního oznámení.

(06. 12. 2019 13:42)

zemanbures:Mafiáni byli a jsou vždycky lháři, korupčníci a podvodníci. A to se týká i ekonomických mafiánů, jejichž představitelem Babiš je. Jenže pokud u nás bude dost tupých a hloupých lidí, budou podobní mafiáni držet moc v rukou a rozšiřovat svoje impérium.

(06. 12. 2019 13:00)

prazanda1:

(06. 12. 2019 12:43)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy